1. Pradinis
 2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
 3. RUOŠIMAS IELTS EGZAMINUI SUAUGUSIEMS

RUOŠIMAS IELTS EGZAMINUI SUAUGUSIEMS

Anglų kalbos kursai planuojantiems laikyti IELTS egzaminą ir siekiantiems 6 - 8 Band Score. Tinkami ir kaip pagrindinė, ir kaip papildoma ruošimosi egzaminui priemonė. Prieš pradėdami pamokas, įsitikinkite, kad jūsų anglų kalbos lygis ne žemesnis nei B2. Jei lygis nesiekia B2, egzaminui rekomenduojame ruoštis ne su grupe, o individualiose pamokose.
100 EUR/10 pam. po 90min. arba 100 EUR/5 pam. po 180min.
RUOŠIMAS IELTS EGZAMINUI SUAUGUSIEMS
100 EUR/10 pam. po 90min. arba 100 EUR/5 pam. po 180min.
Iki 10 dalyvių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į IELTS PAMOKAS DABAR

TRUMPAI APIE RUOŠIMOSI IELTS EGZAMINUI KURSUS GRUPĖJE

Kursų metu didelis dėmesys skiriamas aptarti pagrindiniams egzamino reikalavimams, specifinėms užduotims (ypač komplikuotai rašymo užduočiai ir nesunkiai, bet klaidinančiai kalbėjimo užduočiai), dažniausiai pasitaikančioms klaidoms. Atkreipkite dėmesį, kad kursas nėra skirtas anglų kalbos lygio kėlimui. Jei jūsų lygis žemesnis, nei Upper-Intermediate, pradžiai jums tinkamesni gali būti bendriniai anglų kalbos kursai moksleiviams (pagal jums tinkamą mokyklinę klasę), o ne specializuoti IELTS kursai.

PASITIKRINKITE SAVO ANGLŲ KALBOS LYGĮ!

KURSŲ TIKSLAS

Per vieną - du mėnesius susipažinti su IELTS egzamino seka, struktūra ir reikalavimais, pasipraktikuoti visų egzamine pasitaikančių tipų užduotis, smarkiai patobulinti IELTS-specific žodyną, identifikuoti asmenines spragas ir silpnąsias vietas bei su mokytojo pagalba jas eliminuoti, sužinoti dažniausiai daromas klaidas IELTS egzamine ir kaip skiriamas Band Score balas, susisteminti visas savo turimas žinias taip, kad jos kuo geriau atitiktų IELTS reikalavimus.

AKS IELTS pamokas veda mokytojai, patys laikę egzaminą ir susipažinę su jo tvarka bei vertinimo sistema. Kai kurie AKS mokytojai yra dirbę oficialaus IELTS egzamino centre.

Dėmesio, minimalus laikotarpis, kurį turėtumėte skirti IELTS egzamino pasiruošimui (namuose ar mokykloje, nesvarbu) yra du mėnesiai. Nelaukite paskutinės minutės, geriau skirkite laiko informacijai įsisavinti bei "susigulėti". Atkreipkite dėmesį taip pat į tai, kad jei pasiruošę egzaminui jį laikysite tik po mėnesio ar vėliau, jūsų pasiruošimas nueis veltui - egzaminą laikyti rekomenduojama iškart baigus pasiruošimą.

IELTS KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
 • Profesionalūs mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Jas atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės.
 • Medžiaga. AKS IELTS vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kasmet. Visa medžiaga autentiška, iš oficialių šaltinių. IELTS neįmanoma pasiruošti iš vienos knygos; tiek medžiagos, kiek nemokamai gausite per vieną kursą, sudarytų paties kurso kainą, tad mėginti įsigyti visą reikalingą medžiagą ir mokytis savarankiškai nėra tikslinga. Kurso metu skiriama labai daug būtinų namų darbų, atsižvelkite į tai planuodami savo laiką.
 • Aplinka. Studijoje yra visko, ko moksleiviui gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką.
 • Tik svarbiausia informacija. IELTS kursai labai sistemiški ir intensyvūs, jų metu sužinosite tik tai, kas labiausiai reikalinga. Taupydami jūsų laiką neruošiame užduočių, skirtų bendram kalbos tobulinimui - skiriame tik tas užduotis, kurios tiesiogiai padeda pasiruošti egzaminui.
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje kviečiame pasivaišinti arbata, kava, sultimis ir užkandžiais - vaisiais ar sausainiais, o gal kuo rimtesniu - kaip kada.
 • Papildoma literatūra. Dalyviui pageidaujant, namų darbams mokytojas skirs papildomos medžagos ruoštis savarankiškai - visiškai nemokamai.
 • Profesionalios rekomendacijos. Kurso metu mokytojas seks jūsų progresą ir rekomenduos geriausią egzamino datą, jei turėsite galimybę rinktis. Neskatinsime jūsų mokytis kuo ilgiau - ruošiantis IELTS tai netikslinga.
 • Netikėtas atradimas.  Po Studiją, ypač Naujamiestyje, dažnai laksto draugiški šunys. Moksleiviai kartais jais džiaugiasi labiau nei geru IELTS balu, tačiau jei esate alergiški, atsižvelkite.

IELTS KURSŲ NAUDA

Dalyviai per trumpą laiką pasiruošia IELTS egzaminui ir gauna visą informaciją, kuri gali padėti egzaminą išlaikyti kuo geriau. Taip pat, dalyviui pageidaujant, suteikiama papildomos nemokamos medžiagos ruoštis savarankiškai. Visi dalyviai gauna asmeninį mokytojo kontaktą ir gali prašyti jo pagalbos visais su IELTS susijusiais klausimais ne pamokų metu. Per patį IELTS laikymo piką AKS rengia ir bandomuosius IELTS egzaminus, kurie gan tiksliai parodys jūsų pasiruošimo lygį. 

KURSŲ REZULTATAS

Iki minimumo sumažinama rizika gauti per mažą egzamino balą, maždaug 90% atvejų mokytojas jau iš anksto gali labai tiksliai pasakyti, koks bus jūsų IELTS įvertinimas.

Jei mokytojas mato, kad didelė tikimybė, jog dalyvis gaus per mažą balą (dėl pasiruošimui skirto laiko stokos arba pradinio per žemo kalbos lygio), dalyviui primygtinai rekomenduojama egzamino laikymą atidėti. Svarbu - daugeliu atvejų, perlaikant IELTS pirmąjį pusmetį po jo laikymo, balas būna lygiai toks pat, tad laikyti IELTS galvojant, kad "jeigu ką, perlaikysiu", nekokia mintis.

IELTS KURSŲ GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA

IELTS KURSŲ GRUPĖJE KAINA

100 EUR už 5 pamokas po 180min. arba 100 EUR už 10 pamokų po 90 min. (priklausomai, kokios trukmės pamokas pasirinksite).  Į kainą įskaičiuota visa pamokų medžiaga, papildomų įmokų nėra. 

KITOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija internetu (REGISTRUOTIS INTERNETU DABAR) arba jums tinkamo AKS filialo el. paštu/ Studijos telefonais.

Registruojantis el. paštu nurodykite savo vardą ir pavardę, lygį (jei nežinote - atlikite testą puslapio dešinėje), kontaktinį telefono numerį, taip pat planuojamą oficialaus egzamino datą ir minimalų balą, kuris reikalingas išlaikymui.

Bandomosios pamokos IELTS grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos, arba komandiruotės atveju, gavus darbovietės patvirtintą įsakymą komandiruotei.

Kursai grupėse vyksta visus mokslo metus, prisijungti galite bet kada, iš anksto sutarę su administracija - naujos grupės laukti nebūtina, pamokų turinys pritaikytas besikeičiančiai grupės sudėčiai.

Jei turite klausimų, drąsiai rašykite ar skambinkite bet kurios AKS mokyklos kontaktais:

AKS MOKYKLOS:

ATEITIES g. 2A, Vilnius, Jeruzalė 8 675 33216 ateities@anglustudija.lt

SAVANORIŲ pr. 284A, Kaunas, Žaliakalnis 8 607 59971 kaunas@anglustudija.lt

T. ŠEVČENKOS g. 31, Vilnius, Naujamiestis 8 609 60697 naujamiestis@anglustudija.lt