1. Pradinis
 2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
 3. Individualūs anglų kalbos kursai nuotoliniu būdu

Individualūs anglų kalbos kursai nuotoliniu būdu

Individualios nuotolinės anglų kalbos pamokos skirtos visų anglų kalbos lygių suaugusiems, turintiems kalbos spragų, bet neturintiems laiko ar galimybių atvykti mokytis į kalbų mokyklą. Individualių pamokų tvarkaraštis, dažnumas ir kurso turinys lanksčiai derinami prie jūsų poreikių ir galimybių. Individualių anglų pamokų kaina priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos. Galite įsigyti pavienes pamokas arba modulius po dešimt pamokų geriausia kaina.
Nuo 220 EUR iki 330 EUR/10 pam po 60 min. (priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)
Individualūs anglų kalbos kursai nuotoliniu būdu
Nuo 220 EUR iki 330 EUR/10 pam po 60 min. (priklauso nuo pasirinkto mokytojo kvalifikacijos)
1-2 dalyviai (mokantis dviese, pamokos kainą dalinatės perpus)
Sąlygos (atsisiųsti)

Individualios nuotolinės anglų kalbos pamokos suaugusiems

 • Mokantis anglų kalbos internetu taupote savo laiką - nesukate galvos dėl mokyklos filialo pasirinkimo, kamščių ir parkavimosi. 
 • Anglų kalbos kursai nuotoliniu būdu - greičiausias būdas pradėti mokytis anglų kalbos!  
 • Pasirinkite patikusį mokytoją ir patogų pamokų laiką ČIA: REGISTRUOTIS Į INDIVIDUALIAS NUOTOLINES PAMOKAS

INDIVIDUALIŲ ANGLŲ KALBOS KURSŲ NUOTOLINIU BŪDU KAINA:

Su PRADEDANČIUOJU MOKYTOJU: 220 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių 

Su PATYRUSIU MOKYTOJU: 280 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių 

Su MOKYTOJU EKSPERTU: 330 EUR/ 10 pamokų po 60 minučių


MOKYTOJŲ KVALIFIKACIJA:

PRADEDANTYSIS MOKYTOJAS - mokytojas dirba pirmus metus, daug patirties neturi. Anglų kalbos kursus nuotoliniu būdu veda bendriniais kalbos lygiais iki B1, specializuotų kursų nedėsto.  

PATYRĘS MOKYTOJAS - mokytojas turi 2 - 5 metų darbo patirtį, išmano dėstymo metodikas, geba puikiai paruošti individualizuotą pamokų planą bet kokiu lygiu, tačiau nedirba su specializuotais kursais, nedėsto specialybinės kalbos, turi minimaliai patirties ruošiant egzaminams. 

MOKYTOJAS EKSPERTAS - turi 5 metų ar didesnę darbo patirtį, dirba su aukščiausiais kalbos lygiais (B2, C1, C2) ir dėsto specializuotus kursus (teisės, medicinos ir pan.), profesionaliai ruošia valstybiniams ir tarptautiniams (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT ir kt.) egzaminams.

Mūsų mokytojų video galite peržiūrėti čia.

KAIP PASIRINKTI ANGLŲ KALBOS MOKYTOJĄ:

 • Mokytoją (gali būti lietuvis arba užsienietis) pasirinkite pagal savo poreikius. 
 • Peržiūrėkite mokytojų prisistatymo video ir aprašymus, kad pasirinkti būtų paprasčiau.
 • Renkantis tinkamą mokytoją per mūsų online registracijos sistemą atkreipkite dėmesį, kad šeštame filtre galite nurodyti mokytojo ypatybes (pvz., dėsto verslo anglų kalbą, yra gimtakalbis ir kt.)
 • Kuo aukštesnis jūsų lygis arba didesni lūkesčiai, tuo stipresnio pedagogo individualiam mokymui jums prireiks. 

Nežinote savo esamo anglų kalbos lygio? ATLIKITE NEMOKAMĄ ANGLŲ KALBOS PATIKRINIMO TESTĄ!

REGISTRACIJA Į INDIVIDUALIAS NUOTOLINES PAMOKAS: 

 • Užsiregistruoti į individualius anglų kalbos kursus nuotoliniu būdu galite  PASPAUDĘ ČIA. 
 • Registracija vykdoma ir bet kuriuo AKS el. paštu ar telefonu -juos rasite pačioje šio puslapio apačioje.
 • Nesate tikri dėl savo anglų kalbos lygio? ATLIKITE NEMOKAMĄ TESTĄ!
 • Jei ieškote NE nuotolinių anglų kalbos pamokų ir norėtumėte mokytis AKS mokyklose, daugiau informacijos rasite ČIA

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE INDIVIDUALIAS NUOTOLINES ANGLŲ KALBOS PAMOKAS:

Anglų kalbos pamokos internetu gali vykti lietuvių, rusų arba anglų kalba. Individualių nuotolinių pamokų metu didelis dėmesys skiriamas asmeninių spragų identifikavimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, nuosekliam mokymuisi, dažnam kartojimui, kad jūs pamažu susikurtumėte mokymosi sistemą ir informacija jūsų galvose nebūtų padrika. Svarbu, kad nuotolinės pamokos vyktų kiek įmanoma pastovesniu tvarkaraščiu - tokiu atveju galėsime užtikrinti greitesnę pažangą ir jus bei jūsų mokytoją tenkinantį rezultatą. Nuotolinių pamokų metu ypač reikalinga paties mokinio disciplina ir reiklumas sau - mokytojas turės labai mažai galimybių jums padėti, jei patys nebūsite rimtai nusiteikę pasiekti rezultatų. 

Nuotolinės pamokos niekuo nesiskiria nuo įprastinių pamokų klasėje, tik labiau taupo jūsų laiką (bent jau nuvykimo į pamoką ir parvykimo iš jos tai tikrai). Prašome iš anksto įsitikinti, kad jūsų kompiuteris ir interneto greitis bus tinkami pamokai - jei nesate tikri, sutarkite su mumis trumpą bandomąjį skambutį prieš pamoką. Jei pamokos metu kyla problemų su ryšiu ar pamoką tenka nutraukti dėl trukdžių iš mokinio pusės, pamoka apmokestinama kaip įvykusi ir pamokos laikas neprailginamas. Jei trikdžiai iš mokytojo/ mokyklos pusės, kaltę prisiimsime mes ir jūsų sugaištą laiką kompensuosime

Pasirinkus mokymąsi online, galėsime jums pasiūlyti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį mokytoją - rinksimės iš visų AKS dirbančių mokytojų, o ne konkretaus filialo specialistų, kadangi lokacija dirbant nuotoliniu būdu nebėra svarbi.

INDIVIDUALIŲ NUOTOLINIŲ ANGLŲ KALBOS PAMOKŲ NAUDA:

 • Lankstus pamokų tvarkaraštis. Mokykitės jums patogiausiu metu, nesiderinkite prie niekieno tvarkaraščio, perplanuokite pamokų laiką, iš anksto susitarus .
 • Jokio blaškymosi. Pasirinkę mokytis anglų kalbos internetu prisijunkite iš ten, kur jums patogu, taupykite laiką ir išvenkite kamščių.
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta JŪSŲ PASIRINKTA KALBA - angliškai, lietuviškai, rusiškai arba lenkiškai. Greičiausiam rezultatui pasiekti rekomenduojame savo gimtąją kalbą pasitelkti tik išskirtiniais atvejais ir stengtis dirbti tik angliškai. 
 • Jūs ir tik JŪS. Visas mokytojo dėmesys bus skirtas tik jums, kartu aptarsite jums aktualias temas, prireikus jas galėsite nesunkiai keisti.  
 • Greitesnis progresas. Individualios pamokos su profesionaliu AKS mokytoju leis kur kas greičiau pastebėti progresą, palyginus su mokymusi grupėje ar savarankiškai.
 • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias mūsų turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Kiekvieno iš jūsų prieš kursą paklausiame, kokio mokytojo norėtumėte ir stengiamės rasti tokį, kuris labiausiai atitiktų jūsų lūkesčius. Po pirmųjų pamokų klausiame, ar jums parinktas mokytojas tinka, jei nelabai - ieškome dar geresnio varianto, kol randame tai, ko jums reikia.
 • Medžiaga. Anglų kalbos online kursams skirtų vadovėlių bazę iš atnaujiname kasmet, visa mūsų medžiaga originali ir atestuota.
 • Motyvacija. Mokytojai nuolat seka jūsų progresą, duoda vertingų patarimų, prisitaiko prie kiekvieno individualaus tempo ir poreikių. Namų darbams pasirinktinai gaunate užduočių, tiksliai parinktų pagal jūsų lygį, taip išlaikant motyvaciją.

GALIMYBĖ MOKYTIS DVIESE UŽ MAŽESNĘ KAINĄ

 • Primename, kad anglų kalbos online pamokos gali vykti individualiai arba poroje (dalinantis nurodytą pamokų kainą perpus). 
 • Jei norite mokytis poroje, tačiau neturite savo lygio porininko, REGISTRUODAMIESI NURODYKITE, KAD IEŠKOTE STUDY BUDDY ir pasistengsime artimiausiu metu rasti jums tinkamiausią bendramokslį.
 • Anglų kalbą nuotoliniu būdu pas mus mokosi žmonės iš viso pasaulio, tad porininką pamokoms internetu rasti kur kas lengviau, nei pamokoms realioje klasėje.