1. Pradinis
 2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
 3. Bendrinės anglų kalbos kursai grupėje

Bendrinės anglų kalbos kursai grupėje

Bendrinės anglų kalbos kursai grupėse skirti norintiems nuosekliai tobulinti savo anglų kalbos žinias ir kelti bendrą kalbos lygį. Kursų metu tobulinate savo rašymo, kalbėjimo, gramatikos įgūdžius, plečiate akvyvųjį žodyną. Bendrinės grupės rengiamos nuo A0 iki C1 lygio. Prieš registruojantis į bendrinius kursus būtina atlikti nemokamą anglų kalbos lygio nustatymo testą, kad patektumėte į tinkamo lygio grupę. Baigus kursus išduodamas anglų kalbos lygio pažymėjimas.
240 EUR/24 pam. po 90 min. + 27 EUR/vadovėlis
Bendrinės anglų kalbos kursai grupėje
240 EUR/24 pam. po 90 min. + 27 EUR/vadovėlis
Iki 10 dalyvių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į BENDRINIUS ANGLŲ KALBOS KURSUS GRUPĖSE

Pamokų metu susipažinsite su anglų kalbos gramatika, skaitysite, kalbėsite prieš klasę, ruošite prezentacijas, žiūrėsite trumpus video reportažus, klausysite įrašų, šnekinsite kolegas. 

Vieno kurso metu baigsite lygiai pusę vadovėlio ir pusę pasirinkto lygio (kiekvienas kalbos lygis susideda iš dviejų dalių, pvz. B1 susideda iš B1.1 bei B1.2, tai įprasta kalbų mokymo praktika).

Mūsų mokytojai - diplomatiški, subtilūs, leidžia atsiskleisti kiekvienam iš jūsų, pastebi jūsų asmenines klaidas, gali patarti dėl tolimesnio kalbinio tobulėjimo. Stengiamės į savo kolektyvą priimti mokytojus, kurie ne tik mėgsta savo darbą, bet yra įvairiapusės, įdomios asmenybės.

AKS deklaruoja lėtą, nuoseklų mokymąsi vardan vertingų žinių, o ne paskubomis graibstomą informaciją vardan sertifikato. Visiems pas mus atėjusiems mokiniams, įsigijusiems kursus, sertifikatą galime išduoti kad ir pirmą kursų dieną - jei jūs nenorite mokytis, nesimokykite.

Lėtas ir nuoseklus mokymasis - tai užtikrintas kelias į kalbos išmokimą. Garsiai reklamuojami mažos apimties 'stebuklingi' kursai - ar esate sutikę nors vieną žmogų, kuris iškart po tokių kursų pradėjo laisvai kalbėti? Galbūt pasisėmė motyvacijos, įtikėjo savo jėgomis, bet ar tikrai toks buvo 'kursų' tikslas? 

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą, ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

Kodėl verta mokytis bendrinės anglų kalbos Anglų kalbos studijoje? 

 • Naujausi vadovėliai. AKS bendriniams kursams skirti vadovėliai - kasmet nauji, kitų išteklių bazė periodiškai atnaujinama. Būkite tikri, kad jūsų kursas bus paruoštas pagal naujausias užsienio kalbos mokymo tendencijas.  
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA, išskyrus pradedančiųjų grupes 
 • Daug šnekamosios kalbos. Trečdalį  bendrinės anglų kalbos kurso - kur kas daugiau, nei kitose kalbų mokyklose - sudaro šnekamosios kalbos praktika.
 • Savo darbą mylintys mokytojai. Kursus AKS veda išskirtiniai mokytojai. AKS siekis - tapti geidžiamiausia kalbų mokytojų darboviete, tad darome viską, kad mūsų mokytojai į darbą eitų su džiaugsmu. Mokiniai akivaizdžią naudą jaučia pirmieji.  
 • Motyvuojantys namų darbai. Kursų metu mokiniai gauna vertingų įvairiapusių namų darbų užduočių - rašo dienoraščius, ruošia prezentacijas, skaito papildomą literatūrą (grožinę ir profesinę).
 • Logiškas tempas. Kursas pritaikytas vidutinio tempo mokiniui, nėra nei perkrautas, nei per lengvas. 
 • Progreso sekimas. Kurso metu mokiniai periodiškai rašo mini testus - taip įtvirtinama išmokta medžiaga ir matomas progresas.
 • Finalinis įvertinimas. Kurso gale laikomas baigiamasis testas, kurio rezultatas įrašomas į kursų baigimo sertifikatą.
 • Jauki aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg     oficialaus ofiso įvaizdžio.   
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje siūlome pasivaišinti arbata, kava ir užkandžiais - vaisiais ar sausainiais, o gal kuo rimtesniu - kaip kada.    
 • Papildoma veikla. Besimokančiųjų dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.     
 • Netikėtas atradimas. Po studiją dažnai laksto draugiški šunys, ypač daug šansų juos sutikti Naujamiestyje. Drąsiai galite juos paglostyti, bet prašome nešerti.     
 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.      

KITOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija studijos telefonais (pasirinkite jums tinkamiausią filialą) ar el. paštu, taip pat registruotis galite PASPAUDĘ ČIA.

MOKĖJIMAS ATLIEKAMAS UŽ VISĄ KURSĄ, 240 EUR, ne vėliau nei likus trims darbo dienoms iki pamokų pradžios. Vieta rezervuojama tik gavus apmokėjimą. Įmoka už vadovėlį gali būti atlikta kartu su mokėjimu už kursą pavedimu arba grynais jau atvykus į pirmąją pamoką.

Bandomosios pamokos bendrinėse grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos, arba komandiruotės atveju, gavus darbovietės patvirtintą įsakymą komandiruotei.

Užsiregistruoti į bendrinės anglų kalbos kursus Vilniuje ar Kaune arba sužinoti apie juos daugiau kviečiame el. paštu ir Studijos telefonais arba  PASPAUDUS ČIA.

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.