Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Intensyvūs bendrinės anglų kalbos kursai suaugusiems

Intensyvūs bendrinės anglų kalbos kursai suaugusiems

Registracija

Registracija į kursus

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Naujos grupės formuojamos nuolat. Artimiausios datą pasitikslinkite tvarkaraštyje

Grupės dydis

iki 10 dalyvių

Kaina

200 EUR/16 pam. po 135 min. + 25EUR/vadovėlis

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

Pamokų metu susipažinsite su anglų kabos gramatika, skaitysite, kalbėsite prieš klasę, ruošite prezentacijas, žiūrėsite trumpus video reportažus, klausysite įrašų, šnekinsite kolegas.

Kuo skiriasi intensyvūs bendrinės anglų kalbos kursai nuo įprastų bendrinės anglų kalbos kursų? Bendrinės anglų kalbos kursai dažniausiai vyksta du kartus per savaitę, užsiėmimų laikas 90 minučių ir kursas trunka 3 mėnesius. Intensyvūs kursai tinkamiausi tiems, kurie viską nori gauti čia ir dabar, kadangi mokomasi 4 kartus per savaitę,  pamokos trukmė - 135 minutės, o kursas užtrunka vos vieną mėnesį vietoje įprastų trijų! 

Mūsų mokytojai - diplomatiški, subtilūs, leidžia atsiskleisti kiekvienam iš jūsų, pastebi jūsų asmenines klaidas, gali patarti dėl tolimesnio kalbinio tobulėjimo. Stengiamės į savo kolektyvą priimti mokytojus, kurie ne tik mėgsta savo darbą, bet yra įvairiapusiškos, įdomios asmenybės.

Kalba - gyvas organizmas, jai prisijaukinti reikia laiko. Didžiausia klaida - save skubinti, bausti už neįsimenamus dalykus, jaustis kvailesniu už greičiau besimokančius. Visi turi savo tempą, ir visoks jis yra geras. Kalba reikia domėtis, būti smalsiam kaip vaikui, rasti sau tinkamą būdą įsiminti ir jokiu būdu negalima savęs skubinti, nes tik įsivarysite nereikalingų kompleksų. Pasitikėkite jums skirtu mokytoju, pasidalinkite su juo savo baimėmis, leiskite jam jus vesti į priekį.

Kodėl verta rinktis intensyvius bendrinės anglų kalbos Anglų Kalbos Studijoje? 

 • Produktyviai išnaudotas laikas. Turite laisvesnį mėnesį? Paskirkite jį atgaivinti kalbos įgūdžiams! Mokydamiesi keturis kartus per savaitę progresą pajusite ypač greitai, tik nepamirškite atlikti namų darbų dar geresniam rezultatui užsitikrinti!  
 • Naujausi vadovėliai. AKS bendriniams kursams skirti vadovėliai - kasmet nauji, kitų išteklių bazė periodiškai atnaujinama. Būkite tikri, kad jūsų kursas bus paruoštas pagal naujausias užsienio kalbos mokymo tendencijas. 
 • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA, išskyrus pradedančiųjų grupes
 • Daug šnekamosios kalbos. Trečdalį  bendrinės anglų kalbos kurso - kur kas daugiau, nei kitose kalbų mokyklose - sudaro šnekamosios kalbos praktika.
 • Savo darbą mylintys mokytojai. Kursus AKS veda išskirtiniai mokytojai. AKS siekis - tapti geidžiamiausia kalbų mokytojų darboviete, tad darome viską, kad mūsų mokytojai į darbą eitų su džiaugsmu. Mokiniai akivaizdžią naudą jaučia pirmieji. 
 • Motyvuojantys namų darbai. Kursų metu mokiniai gauna vertingų įvairiapusių namų darbų užduočių - rašo dienoraščius, ruošia prezentacijas, skaito papildomą literatūrą (grožinę ir profesinę).
 • Progreso sekimas. Kurso metu mokiniai periodiškai rašo mini testus - taip įtvirtinama išmokta medžiaga ir matomas progresas.
 • Finalinis įvertinimas. Kurso gale laikomas baigiamasis testas, kurio rezultatas įrašomas į kursų baigimo sertifikatą.
 • Jauki aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką, vengiame pernelyg    oficialaus ofiso įvaizdžio.  
 • Svarbios smulkmenos. Studijoje siūlome pasivaišinti arbata, kava, sultimis ir užkandžiais - vaisiais ar sausainiais, o gal kuo rimtesniu - kaip kada.   
 • Papildoma veikla. Moksleivių dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.    
 • Netikėtas atradimas. Po studiją, ypač Žvėryne bei Žaliakalnyje, laksto draugiški šunys. Drąsiai galite juos paglostyti, bet prašome nešerti.    
 • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.    
 • Renginiai. Visi AKS mokiniai kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį laukiami AKS Games' Night renginyje. Tai stalo žaidimų ir kino vakarai, juose dalyvauja AKS administracija, mokytojai ir mokiniai. Praneškite savo mokytojui, kad norėtumėte dalyvauti, ir ji papasakos jums daugiau. Informacija apie artimiausius renginius taip pat skelbiama AKS Facebook profilyje www.facebook.com/anglustudija.lt.    

KITOS SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija studijos telefonais (pasirinkite jums tinkamiausią filialą) ar el. paštu.

MOKĖJIMAS ATLIEKAMAS UŽ VISĄ KURSĄ, 200 EUR, ne vėliau nei likus trims darbo dienoms iki pamokų pradžios. Vieta rezervuojama tik gavus apmokėjimą. Įmoka už vadovėlį gali būti atlikta kartu su mokėjimu už kursą pavedimu arba grynais jau atvykus į pirmąją pamoką.

Bandomosios pamokos bendrinėse grupėse nerengiamos.

Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus gydytojo išrašą dėl ligos, arba komandiruotės atveju, gavus darbovietės patvirtintą įsakymą komandiruotei.

Užsiregistruoti į intensyvius bendrinės anglų kalbos kursus Vilniuje bei Kaune ar sužinoti apie juos daugiau kviečiame jūsų pasirinkto filialo el. paštu ir Studijos telefonais.