1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
  3. Teisinės anglų kalbos kursai

Teisinės anglų kalbos kursai

Kursai skirti B1-B2 lygio anglų kalbos vartotojams, stokojantiems teisinės kalbos žinių ir siekiantiems jas patobulinti. Didelis dėmesys kurso metu skiriamas teisinės kalbos žodyno plėtimui, pagrindinių frazių įsisavinimui, rašto darbams. Jei jūsų teisinės kalbos interesų laukas labai specifinis, rekomenduojame teisinės anglų kalbos mokytis individualiose pamokose.
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Teisinės anglų kalbos kursai
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Iki 10 dalyvių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

KURSŲ TIKSLAS

Suformuoti tvirtą ir aktyvią dažnai pasitaikančių teisinių žodžių bei frazių bazę; tobulinti rašymo ir klausymo įgūdžius, skaityti teisinius tekstus anglų kalba be žodyno; gludinti tartį.

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • Mokytojai. AKS mokytojai - didžiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės. Mes darome viską, kad sukurtume kuo glaudesnį ryšį tarp AKS mokinių ir mokytojų. Mes už gražius santykius ir ilgalaikę draugystę.
  • Medžiaga. AKS teisinės anglų kalbos vadovėlių bazę iš pagrindų naujiname kas dvejus metus.
  • Aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką.
  • Svarbios smulkmenos. Studijoje galima nemokamai išgerti arbatos, kavos ir rasti nemokamų užkandžių - vaisių ar sausainių, o gal ko rimtesnio - kaip kada.
  • Papildoma veikla. Jūsų dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
  • Netikėtas atradimas.  Po studiją, ypač Naujamiestyje, laksto draugiški šunys. Juos galima drąsiai paglostyti, bet prašome nešerti.
  • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.       

KURSŲ NAUDA

Per trumpą laiką smarkiai papildote savo teisinės anglų kalbos žodyno išteklius, įgyjate naujų žinių apie teisinę kalbą.

Kursų metu turėsite asmeninį savo mokytojo kontaktą ir galėsite susisiekti su ja visais su anglų kalba susijusiais klausimais ne pamokų metu. Ilgesnės nei 15 min konsultacijos apmokestinamos.

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.

Užsiregistruoti į teisinės anglų kalbos kursus Vilniuje ar Kaune arba sužinoti apie juos daugiau kviečiame el. paštu ir studijos telefonais.