Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Ruošimas GMAT egzaminui

Ruošimas GMAT egzaminui

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pagal susitarimą

Grupės dydis

Tik individualios pamokos

Kaina

300 EUR/10 pamokų po 60 min arba 35 EUR/ 1 pamoka (60 min).

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

GMAT egzaminas laikomas, jei dalyvis planuoja studijuoti su verslu susijusią specialybę ir universitetas reikalauja aukšto anglų kalbos bei matematikos lygio įvertinimo įrodymo.

Anglų kalbos studijoje GMAT egzaminui pasiruošti galite nuosekliai ir sistemingai - siūlome autentišką egzamino ruošimosi medžiagą, patyrusius dėstytojus ir efektyvią programą. Taip pat siūlome galimybę GMAT ruoštis nuotoliniu būdu. 

Prašome atkreipti dėmesį, kad matematinei GMAT daliai mes neruošiame - suteikiame visą medžiagą praktikuotis, tačiau matematikos nedėstome (jei jums būtina pasikonsultuoti ir dėl matematinės dalies, informuokite mus registruodamiesi, pamėginsime suderinti jums susitikimą atskirai su matematikos mokytoju). Visas kursas sutelktas į kalbinius dalykus, specifinę verslo terminologiją ir daug daug praktikavimosi sprendžiant užduotis.

Už pamokas galima atsiskaityti kaskart  (35 EUR/60 min) arba iškart už dešimt pamokų - 300 EUR. Į kainą įskaičiuota visa pamokų medžiaga, papildomų įmokų nėra. Mokantis poroje, įmoka dalinama iš dviejų.  Jokios papildomos nuolaidos pamokoms netaikomos.

Atšaukus suplanuotą pamoką vėliau nei likus parai iki pamokos, užsiėmimas apmokestinamas.

Jei turite klausimų, visada kviečiame užsukti, parašyti ar paskambinti.