1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
  3. Intensyvūs Šnekamosios Anglų kalbos kursai suaugusiems

Intensyvūs Šnekamosios Anglų kalbos kursai suaugusiems

Intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune tiems, kas nenori mokytis gramatikos iš vadovėlio, bet nori kuo daugiau šnekamosios kalbos praktikos! Pamokos keturis kartus per savaitę - ryškų progresą pajusite jau po kelių savaičių!
160 EUR/16 pam. po 90 min.
Intensyvūs Šnekamosios Anglų kalbos kursai suaugusiems
160 EUR/16 pam. po 90 min.
iki 10 dalyvių
Sąlygos (atsisiųsti)

Intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai Vilniuje, Kaune ir online

Intensyvūs šnekamieji anglų kalbos kursai tinkami norintiems skirti didesnį dėmesį savo praktiniams kalbos įgūdžiams. Jei jaučiate kalbėjimo baimę, jums trūksta kalbėjimo praktikos, jei labai seniai kalbos nenaudojote ir kalbant pritrūksta žodžių, painiojate laikus - intensyvūs šnekamieji kursai bus puikus sprendimas. Pasirinkite sau tinkamiausią grupę nuo A2 iki C1 lygio

REGISTRUOTIS  Į INTENSYVIUS ŠNEKAMUOSIUS ANGLŲ KALBOS KURSUS: SPAUSTI ČIA. 

Šnekamosios anglų kalbos kursai skirti jaučiantiems, kad atlikti gramatikos pratimus ar rašyti angliškai nėra taip sunku, kaip reikšti mintis žodžiu; taip pat tiems, kuriems anglų kalba reikalinga tik bendravimui (konferencijose, bendraujant telefonu su klientais, keliaujant).


Kuo skiriasi intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai nuo įprastų šnekamosios anglų kalbos kursų? 

Įprasti: dvi pamokos per savaitę - intensyvūs: keturios pamokos per savaitę.

Įprasti: 80 EUR/8 pam. po 90 min. - intensyvūs: 160 EUR/16 pam. po 90 min.

Įprasti: rezultatus pajausite po 2-3 savaičių - intensyvūs: rezultatus pajausite jau po savaitės!


Kodėl verta mokytis šnekamosios anglų kalbos Anglų Kalbos Studijoje?

  • Specializuota kalbos praktika. Pasirinkę šnekamosios anglų kalbos kursus AKS visą savo kurso laiką skirsite tobulinti būtent savo kalbėjimo įgūdžius - jokio vadovėlio, jokių rutiniškų pratimų, tik šnekėjimo praktika.
  • Labai tiksliai parinkta grupė. Į intensyvias grupes registruojame tik ištestuotus mokinius, nes norime užtikrinti, kad vienoje grupėje visi būsite panašaus lygio. 
  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • Turinys. Pamokai ruošite aktualų turinį: prezentacijas, komentarus, recenzijas, atsiliepimus.
  • Kruopščiai atrinkti mokytojai. Šnekamosiose pamokose, ypač žemesniuose lygiuose mokiniai patiria nemažai streso, yra linkę save nuvertinti, baimintis pasisakyti, tad pedagogus šiems kursams atrenkame ypač atidžiai. A2 ir B1 lygius dažniausiai veda lietuviai mokytojai, o B1+, B2 ir C1 - anglakalbiai mokytojai. 

Svarbi informacija:

  • Registruojami dalyviai turi būti ne žemesnio, nei A2 lygio.
  • Jei iki pradėdami mokytis žinote, kad tam tikromis dienomis tikrai nedalyvausite pamokoje, informuokite mus iki prasidedant kursui ir tas pamokas mes perkelsime į vėlesnes datas (už praleidžiamas pamokas mokėti nereikės). 
  • Praleistos pamokos, apie kurias neinformavote iki kurso nėra kompensuojamos, nebent atidedamos dėl sveikatos sutrikimų, gavus atitinkamos institucijos išrašą dėl ligos, arba komandiruotės atveju, gavus darbovietės patvirtintą įsakymą komandiruotei.