1. Pradinis
  2. Anglų kalbos kursai suaugusiems
  3. Anglų kalbos žodyno kursai grupėje

Anglų kalbos žodyno kursai grupėje

Kursai skirti B1-B2 lygio anglų kalbos vartotojams, kiek per dažnai ieškantiems žodžių kišenėje ir jaučiantiems, kad šnekamoji kalba labai pasitaisytų, jei sukurtumėte platesnę aktyviai naudojamų žodžių bazę. Šis kursas dažnai įsigyjamas kartu su šnekamosios kalbos kursais. Prieš registruodamiesi būtinai atlikite nemokamą lygio nustatymo testą, kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamo lygio grupę.
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Anglų kalbos žodyno kursai grupėje
100 EUR/8 pam. po 60 min.
Iki 10 dalyvių
Sąlygos (atsisiųsti)

REGISTRUOTIS Į ŽODYNO KURSĄ GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

KURSŲ TIKSLAS

Per trumpą laiką (aštuonias pamokas) išmokti didelį kiekį žodžių ir didžiąją dalį jų pradėti aktyviai vartoti.

Kursas labai tinka tiems, kurie turi problemų su ĮSIMINIMU- kurso metu lavinsite savo atmintį ir galbūt rasite sau tinkamiausią įsiminimo būdą.

KURSŲ REZULTATAS

Po kurso turėsite šimto naujų žodžių bagažą, kurio bent pusę (atsižvelgiant į asmenines pastangas) gebėsite užtikrintai vartoti.

KURSŲ IŠSKIRTINUMAS

  • Specializuotumas. Kursas neskirtas lavinti gramatikos ar skaitymo įgūdžių - jame mokysitės tik žodyno ir jo pritaikymo kalbant, daugiau nieko, visas aštuonias pamokas. Per aštuonias pamokas išmoksite 100 žodžių, kurių greičiausiai dar niekada nesate girdėję - jie smarkiai praturtins jūsų žodyno atsargas ir jūsų kalbai suteiks 'svorio'.
  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės. Mes darome viską, kad sukurtume kuo glaudesnį ryšį tarp AKS mokinių ir mokytojų. Mes už gražius santykius ir ilgalaikę draugystę.
  • Medžiaga. Amerikoje išleista knyga Sophisticated English Vocabulary - išskirtinai gerai parengtas kursas žodyno tobulinimui.
  • Svarbios smulkmenos. Studijoje galima pasidaryti arbatos, kavos ir rasti nemokamų užkandžių - vaisių ar sausainių, o gal ko rimtesnio - kaip kada.
  • Papildoma veikla. Jūsų dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
  • Netikėtas atradimas.  Po Studiją dažnai laksto vienas kitas draugiškas šuo. Galite juos glostyti, tik prašome nemaitinti.
  • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.