Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Anglų kalbos žodyno kursai

Anglų kalbos žodyno kursai

Registracija

Registracija į kursus

Datos ir laikai

Tvarkaraštis

Užsiėmimų trukmė ir dažnumas

Pasitikslinkite tvarkaraštyje

Grupės dydis

Iki 10 dalyvių

Kaina

100 EUR/8 pam. po 60 min.

Kitos sąlygos

Parsisiųsti

REGISTRUOTIS GALITE PASPAUDĘ ČIA. 

  • Specializuotumas. Kursas neskirtas lavinti gramatikos ar skaitymo įgūdžių - jame mokysitės tik žodyno ir jo pritaikymo kalbant, daugiau nieko, visas aštuonias pamokas. Per aštuonias pamokas išmoksite 100 žodžių, kurių niekada gyvenime nesate girdėję.
  • Kalbos vartojimas. Visi užsiėmimai vyksta TIK ANGLŲ KALBA.
  • Mokytojai. AKS mokytojai - svarbiausias Studijos turtas. Juos atsirenkame labai kruopščiai. Mūsų mokytojai supranta, kad pamokoje svarbiausia - labai aiškiai išaiškinti viską, kas gali būti neaišku, o visa kita - tik papildomos priemonės. Mes darome viską, kad sukurtume kuo glaudesnį ryšį tarp AKS mokinių ir mokytojų. Mes už gražius santykius ir ilgalaikę draugystę.
  • Medžiaga. Amerikoje išleista knyga Sophisticated English Vocabulary - išskirtinai gerai parengtas kursas žodyno tobulinimui.
  • Aplinka. Studijoje yra visko, ko jums gali prireikti. Kuriame funkcionalią, saugią ir jaukią aplinką.
  • Svarbios smulkmenos. Studijoje galima nemokamai pasidaryti arbatos, kavos ir rasti nemokamų užkandžių - vaisių ar sausainių, o gal ko rimtesnio - kaip kada.
  • Papildoma veikla. Jūsų dėmesiui mūsų biblioteka, iš kurios galima skolintis žurnalus (nuo tų apie mašinas iki gossip magazines) ir knygas.
  • Netikėtas atradimas.  Po Studiją dažnai laksto vienas kitas trečias draugiškas šuo. Vienas iš jų kriuksi, elkitės ramiai :)
  • Asmeninis ryšys. Mūsų mokykla - vidutinio dydžio, administracija pažįsta visus mokinius, žino jų vardus, kartu geria arbatą prieš pamokas, bendrauja, stengiasi padėti, jei mokiniai turi nusiskundimų pamokomis. Visada stengiamės, kad patektumėte į jums labiausiai tinkančią grupę ir liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis. Mes nedarome iš jūsų tik verslo - mes gyvename tuo, ką dirbame.
  • Renginiai. Visi AKS mokiniai kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį laukiami AKS Games' Night renginyje. Tai stalo žaidimų ir kino vakarai, juose dalyvauja AKS administracija, mokytojai ir mokiniai. Praneškite savo mokytojui, kad norėtumėte dalyvauti, ir jis papasakos jums daugiau. Informacija apie artimiausius renginius taip pat skelbiama AKS Facebook profilyje www.facebook.com/anglustudija.lt.

KURSŲ TIKSLAS

Per trumpą laiką (aštuonias pamokas) išmokti didelį kiekį žodžių ir didžiąją dalį jų pradėti aktyviai vartoti.

Kursas labai tinka tiems, kurie turi problemų su ĮSIMINIMU- kurso metu lavinsite savo atmintį ir galbūt rasite sau tinkamiausią įsiminimo būdą.

KURSŲ REZULTATAS

Po kurso turėsite šimto naujų žodžių bagažą, kurio bent pusę (atsižvelgiant į asmenines pastangas) gebėsite užtikrintai vartoti.

GRUPĖS ALTERNATYVA

Jei nepageidaujate mokytis su grupe, visada galime pasiūlyti individualias pamokas jums tinkamu metu.

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS AKS MOKYKLOSE ČIA

Daugiau informacijos apie INDIVIDUALIAS PAMOKAS SUAUGUSIEMS NUOTOLINIU BŪDU ČIA.

Užsiregistruoti į anglų kalbos žodyno kursus Vilniuje ar Kaune arba sužinoti apie juos daugiau kviečiame el. paštu ir Studijos telefonais.