Anglų kalbos studija

Learning is Fun!

English Language Courses in Vilnius and Kaunas

Kaip išmokti anglų kalbą nemokamai?

Kaip išmokti anglų kalbą nemokamai?

Jums reikia anglų kalbos. Dabar.

Anglų kalbos kursai - ne visiems prieinama išeitis. Pinigus kainuoja, laiką, dar ir ne visada patinka mokytoja, o žiūrėk ir koks grupiokas prakaitu smirdi... 

Pasitikrinkite tris dalykus:

Ar esate pakankamai beviltiškoje situacijoje, t.y., tikrai norite mokytis?

Ar jus palaiko ir žada tiesti pagalbos ranką aplinkiniai?

Ir - svarbiausia - ar turite internetą?

 Jei į visus klausimus atsakėte teigiamai, pats metas pradėti. 

Pradžiai griebkitės VISŲ žemiau išvardintų dalykų. 

Teisingai, VISKO vienu metu. 

*Nuo šiol klausykitės tik BBC radio. Nėra daugiau nė vieno radijo, kurį bent pusė jį klausančių įsijungtų vienu tikslu- ne išgirsti žinias, o palavinti ausį anglų kalbai. Net jei nieko nesuprantate, klausykite - jei ne po mėnesio, tai po metų imsite jausti, kad ne tik GIRDITE, bet ir - o Dievulėliau- SUPRANTATE. 

*Įsigykite daug lipnių lapelių. Ant jų rašykitės visus naujai aptiktus žodžius ir klijuokite VISUR, kur įmanoma. Geriausiam rezultatui pasiekti kas savaitę reikėtu perkelti lapelius į mažiau matomą vietą, tada į dar mažiau, o tada jau išmesti ir žodžius laikyti smegenėlėse. Variantas būtų, tarkime, naujai atrastus žodžius lipdyti ant kompiuterio ekrano, vėliau- ant šaldytuvo, dar vėliau- ant vidinių spintos durų.

*Įsigykite kartono lapelių, kuriuos galėsite nešiotis su savimi. Jų galite rasti daugelyje kanceliarijos parduotuvių, jie kainuoja mažiau nei eurą  (net keista). Vienoje lapelio pusėje rašykite naujus žodžius, kitoje - jų reikšmes ir pavyzdžius. Būtų naudinga kas savaitę keisti užrašų spalvą, rašyti pradžioje juodu, tada žaliu, tada raudonu parkeriu- tokiu būdu matysite, kuriuos žodžius kada užsirašėte ir ar sekasi juos mokytis; gal kai kurie žodžiai pasirodys labai užsispyrę. Tokiu atveju perrašykite juos ant naujų kortelių kita spalva; kažkodėl daugeliui žmonių tai padeda, nors ir sunku paaiškinti, kodėl.

*Atsisiųskite savo mėgstamą serialą (jei neturite tokio - pamėginkite The L world arba Weeds, tikrai kažkas TOKIO) ir žiūrėkite jį su angliškais titrais, be jokių lietuviškų pagalbų. Jei prie kiekvieno labiau nesuprantamo žodžio stabdysite vaizdą ir versitės žodžio prasmę, galima sakyti, jūs jau beveik išmokote viską, ko jums reikia. Būtinai būkite smalsūs!!!

*Užsiregistruokite į tarptautinius tinklalapius ir chatroom'us. Atsirinkite, su kuo bendrauti, o su kuo - ne. Nesileiskite į ilgas kalbas su pietų Europa -  dauguma atveju nieko neišmoksite, nebent keletą romantiškų frazių. Taikykitės į tikrus anglakalbius, rašykite jiems laiškus, o gavę laiškų iš jų, atsispausdinkite ir verskitės.

*Nepirkite brangių ir didelių vadovėlių, nes tikrai iš jų nesimokysite. Geriausiu atveju įsigykite gerą gramatikos knygą su daug daug pratimų ir BŪTINAI su atsakymais. Spręskite bent po kelias užduotis kasdien, ir būtinai išsiaiškinkite (kad ir tame pačiame chatroom'e) savo klaidas.

*Ieškokite savo mėgstamų dainų lyrics'ų (dainos žodžių) ir juos verskitės. Iš pradžių tai gali atrodyti neįveikiama užduotis, bet bent kartą ją įveikę, pamatysite, kiek ilgai atsiminsite taip sunkiai verstus sakinius.

Jei matote, kad sekasi judėti pirmyn, pamėginkite paaukoti truputį lėšų ir susirasti sau patinkančią mokytoją, kuri sutiktų jus pamokyti kad ir kartą per mėnesį - tokiu atveju užtikrintai jaustumėte motyvaciją tęsti mokymąsi. Blogiausia bus, jei pradėsite ir eilinį sykį vėl užmesite. 

 Jei jau pradėjote, darykite viską, kad nestovėtumėte vietoje! 

Sėkmės visiems besimokantiems! :)


AR ŽINOTE SAVO ANGLŲ KALBOS LYGĮ? ČIA JĮ GALITE PASITIKRINTI NEMOKAMAI!

Lengviausias būdas išmokti kalbos - bendraujant! 

MOKSLEIVIUS KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE VASAROS - ir ne tik - STOVYKLŲ ANGLŲ KALBA

SUAUGUSIUOSIUS KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE ŠNEKAMŲJŲ ANGLŲ KALBOS PAMOKŲ!