1. Pradinis
  2. 11-ASIS AKS GIMTADIENIS KAUNE 03.19!
Naujienos

11-ASIS AKS GIMTADIENIS KAUNE 03.19!

Paskelbta 2020-02-19
Dalintis:

Ar kada esate pagalvoję, kad kartais nereikia niekur keliauti, kad būtumėte apsupti anglų kalbos? Tereikia įkelti koją į Kauno Anglų kalbos studijos filialą, esantį Lietuvių g. 1, Kaune KOVO 19 d. 19 val.! 

RENGINYS - NEMOKAMAS!

Gimtadienio metu įvyks kasmetinis Jūsų visų jau pamėgtas renginys - Games Night - neatsiejama AKS dalis, kuri suburia mokytojus ir mokinius bendram tikslui - neformalioje aplinkoje padėti „prasilaužti" ir įgauti daugiau pasitikėjimo bendraujant anglų kalba, įveikiant visas baimes.

Jei abejojate savo jėgomis, tai ne bėda! Pas mus visada rasite geranoriškai nusiteikusių mokytojų, kurie Jums tikrai padės.

Renginio metu žaisime įvairius žaidimus anglų kalba; Protmūšis, šarados, orientacinis ir daug kitų žaidimų bus paruošti entuziastingų ir atsidavusių AKS mokytojų.

Pažadame gardžias vaišes ir gėrimus.

Visai nesvarbu ar esate mūsų studijos kursų dalyvis ar ne, kviečiame visus neabejingus anglų kalbai ir norinčius smagiai praleisti laiką anglakalbėje aplinkoje. Iš Jūsų prašysime tik vieno - atsiveskite kuo daugiau žmonių!

Į visus kilusius klausimus mielai atsakysime el. paštu: kaunas@anglustudija.lt ir studijos telefonu: +37060759971, o jei užsuksite pas mus - ir gyvai. Iki susitikimo Kaune!!!