1. Pradinis
  2. Nemokami savarankiško kalbos mokymosi seminarai Kaune
Naujienos

Nemokami savarankiško kalbos mokymosi seminarai Kaune

Paskelbta 2017-10-12
Dalintis:

''Nuo pirmadienio - tikrai tikrai'' - tai nemokamų praktinių seminarų apie anglų kalbos mokymąsi savarankiškai ciklas, kurį organizuoja VšĮ Anglų kalbos studija. Seminarus veda AKS vadovė Aurelija Ignotaitė, dirbanti su anglų kalba jau trylika metų ir planuojanti dirbti dar devyniasdešimt. 

A2/B1 seminarai skirti tiems, kurie net nebeatsimena, kada pradėjo mokytis anglų kalbos, tačiau vis dar nesijaučia drąsiai, kai tenka bendrauti angliškai. Labai dažnas A2-B1 lygio 'sindromas' -'aš turbūt negabus kalboms'. Jei jau tris kartus mėginote iš naujo mokytis A2 arba B1 lygį, bet vis mesdavote šį reikalą pusiaukelėje, jei jums į galvą nieku gyvu nebetelpa jokie nauji anglų kalbos žodžiai, o seni atrodo tokie nuvalkioti ir negudrūs, kad praktiškai kaip ir net nepritaikomi, jei vos išgirdę anglišką tekstą imate nervintis ir jums trūkčioja akis - labai kviečiame užsukti į šį seminarą ir ramiai, be streso apsvarstyti, kaip tą raganą anglų kalbą dar būtų galima sudoroti.

Visų tų, kurie anglų kalbą moka BEVEIK idealiai (bet visada galima dar geriau) prašome pasidomėti kur kas aukštesniam lygiui skirtais ir labiau praktiniais ''Nuo pirmadienio - tikrai tikrai'' seminarais, skirtais B2/C1 anglų kalbos gerbėjams!

Artimiausias nemokamas seminaras vyks Kaune: 

B2-C1 seminaras KAUNE 12.06: https://www.facebook.com/events/339351339845955/


Daugiau apie seminarus skaitykite AKS Facebook paskyroje (nuoroda aukščiau). Iki pasimatymo gruodį!