1. Pradinis
  2. Anglų kalbos pamokos el. paštu-120EUR/10 vnt!
Naujienos

Anglų kalbos pamokos el. paštu-120EUR/10 vnt!

Paskelbta 2020-04-03
Dalintis:

Neturintiems laiko tiesioginėms pamokoms nei klasėse, nei online, bet norintiems tobulinti savo anglų kalbos lygį siūlome nuotolines anglų kalbos konsultacijas el. paštu su profesionaliu mokytoju! 


KAIP TAI VEIKIA

  • Prieš pradedant konsultacijas, būtinai nustatysime jūsų anglų kalbos lygį. Tai galite padaryti jau dabar PASPAUDĘ ČIA
  • Papasakosite mums savo lūkesčius ir pageidavimus - ko labiausiai norite mokytis, kur jaučiatės silpniau, kam jums reikalinga anglų kalba - gavę šią informaciją parinksime jums tinkamiausio profilio pedagogą ir jį priskirsime jums visam konsultacijų laikui, vadinasi, visą laiką jūsų užduotis tikrins tas pats žmogus, taip išlaikant nuoseklumą. 
  • Priskirtasis pedagogas su jumis susisieks, suderins visas detales, pagal jūsų pageidavimus paruoš pirmą užduočių bloką ir jį išsiųs jūsų nurodytu el. paštu. 
  • Vieną užduočių bloką sudaro 4-6 užduotys, kurioms atlikti reikia vidutiniškai trijų valandų. 
  • Keisti užduočių pobūdį (gauti daugiau ar mažiau gramatikos, žodyno, rašymo, kai kurių užduočių atsisakyti ar pridėti daugiau) galėsite bet kuriuo metu, apie tai informavę savo mokytoją. 

KAINA: 10 konsultacijų el. paštu kainuoja 120 EUR. Konsultacijos parduodamos ne mažesniais nei 10 vnt. blokais. Viena konsultacija laikomas laikas nuo užduočių išsiuntimo iki visiško jų išsiaiškinimo jau atlikus, nesvarbu, kiek el. laiškų bus išsiųsta derinant detales. 

DĖMESIO: PAKETŲ UŽ NURODYTĄ KAINĄ SKAIČIUS RIBOTAS. 120 EUR/10 vnt. kaina galioja tik pirmiems 20 užsisakiusiųjų šią paslaugą, vėliau paketo kaina 150 EUR. 

KONSULTACIJŲ DAŽNUMAS: dirbant el. paštu, patys pasirinksite sau tinkamą tempą. Rekomenduojame užduočių neužlaikyti daugiau nei savaitę, nes pasimirš anksčiau jau įsisavinta informacija ir bus sunkiau išlaikyti kurso vientisumą. Tačiau jei konsultacijos reikalingos tik kartą per mėnesį, tai irgi ne bėda - prisiderinsime prie jūsų poreikių. 10 konsultacijų reikia išnaudoti PER VIENERIUS METUS nuo jų įsigijimo. 

KADA VERTA RINKTIS EL. KONSULTACIJAS: jei turite didelių gramatikos spragų, bet nesate tikri, nuo ko pradėti jas kamšyti; jei jūsų kalboje trūksta ekspresyvių frazių, mokate daug atskirų žodžių, bet juos sujungti į sakinius sunku; jei nepasitikite savo rašymo įgūdžiais ir norite, kad profesionalas įvertintų jūsų klaidas bei patartų, kaip tobulėti;  jei norite laisviau skaityti knygas anglų kalba, bet be pagalbos kol kas sekasi labai sunkiai; jei norite kelti bendrą savo kalbos lygį, bet jums trūksta motyvacijos ir palaikymo iš šalies, žinojimo, kad kažkas laukia jūsų išspręstų užduočių; jei norite mokytis su profesionalu, tačiau gyvos pamokos jums tiesiog per brangios.  


DAUGIAU INFORMACIJOS: naujamiestis@anglustudija.lt ir 8 609 60697.