Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

25 EUR - ANGLŲ KALBOS LYGIO TESTAS VALSTYBĖS TARNAUTOJAMS (CEPT)

25 EUR - ANGLŲ KALBOS LYGIO TESTAS VALSTYBĖS TARNAUTOJAMS (CEPT)

ANGLŲ KALBOS LYGIO NUSTATYMO TESTAS VALSTYBĖS TARNAUTOJAMS (IR NE TIK) (CEPT) 25 EUR

Sveiki atvykę į pretendentų į Valstybės Tarnybą anglų kalbos Testavimo Centrą! 


CEPT testas reikalingas kandidatuojant į valstybės tarnybą arba kitais atvejais, kai iš jūsų prašoma oficialios tarptautinės anglų kalbos lygio įrodymo pažymos. 

CEPT testas vyksta akredituotoje kalbų mokykloje, atvykus iš anksto sutartu laiku ir trunka iki 80 min, iš jų 60 min - dalis prie kompiuterio raštu, antra dalis - žodžiu - iki pusvalandžio. Testo pabaigoje jums išrašomas sertifikatas pagal jūsų lygį. Testą galima laikyti ir nuotoliniu būdu. 

Testui mielai padėsime pasiruošti iš anksto - jei jaučiatės netvirtai, įsigiję kelias individualias pamokas su mokytoju galėsite susisteminti savo žinias, pasipraktikuoti ir jaustis geriau egzamino dieną. Vienos individualios konsultacijos kaina 30 EUR. Testo metu mūsų darbuotojai jums pagelbėti neturės galimybės.  

Valstybės tarnautojų anglų kalbos lygio testo (su pažyma) kaina jį laikant darbo dienomis (tarp 08:00 ir 17:00) - 25 EUR, savaitgalį ir ne darbo valandomis (darbo dienomis iki 08:00 ir po 17:00) - 40 EUR.

Testas trunka apie 60-80 min. 

Registracija bet kuriuo AKS telefonu ar el. paštu (žr. pačioje šio puslapio apačioje).

Atvykę į testą (jei jį laikote gyvai) turėkite savo asmens dokumentą ir, jei norėtumėte savų, o ne mūsiškių -  ausines. Laikydami testą online pasiruoškite parodyti savo asmens dokumentą per kompiuterio kamerą, įsitikinkite, kad veikia kompiuterio mikrofonas, kad turite naują Skype programą (kuri leis dalintis ekranu). 

NESATE TIKRI DĖL SAVO ANGLŲ KALBOS LYGIO? ATLIKITE NEMOKAMĄ TESTĄ.


Nesvarbu, kuriame mieste gyvenate - testą atlikti galite nuotoliniu būdu, neišeidami iš namų arba būdami darbe, per pietų pertrauką.

Netikėtai nusprendėte dalyvauti atrankoje, kuri baigiasi jau kitą dieną? Testui užsiregistruoti galite ir tą pačią dieną!

Savo anglų kalbos lygį žinosite iškart testui pasibaigus - nereikės nieko laukti. Pažymą atsiimti galėsite gyvai Vilniuje ar Kaune, o į kitus miestus ją nusiųsime registruotu ir pirmenybiniu paštu.