1. Pradinis
  2. 40 EUR - ANGLŲ KALBOS LYGIO TESTAS VALSTYBĖS TARNAUTOJAMS (CEPT)
Naujienos

40 EUR - ANGLŲ KALBOS LYGIO TESTAS VALSTYBĖS TARNAUTOJAMS (CEPT)

Paskelbta 2021-01-11
Dalintis:

Sveiki atvykę į pretendentų į Valstybės Tarnybą anglų kalbos Testavimo Centrą! 

Registracija anglų k. lygio nustatymo testui valstybės tarnautojams: naujamiestis@anglustudija.lt arba 8 609 60697.

Žemiau pateiktame video susipažinkite su anglų kalbos testo valstybės tarnautojams tvarka. 


CEPT testas reikalingas kandidatuojant į valstybės tarnybą arba kitais atvejais, kai iš jūsų prašoma oficialios tarptautinės anglų kalbos lygio įrodymo pažymos. 

CEPT testas vyksta akredituotoje kalbų mokykloje, atvykus iš anksto sutartu laiku ir trunka iki 80 min., iš jų 60 min. - dalis prie kompiuterio raštu, antra dalis - žodžiu - iki dešimties minučių. Testo pabaigoje jums išrašomas sertifikatas pagal jūsų lygį. Testą galima laikyti ir nuotoliniu būdu

Testui mielai padėsime pasiruošti iš anksto - jei jaučiatės netvirtai, įsigiję kelias individualias pamokas su mokytoju galėsite susisteminti savo žinias, pasipraktikuoti ir jaustis geriau egzamino dieną. Vienos individualios konsultacijos kaina 38 EUR. Testo metu mūsų darbuotojai jums pagelbėti neturės galimybės.  

Valstybės tarnautojų anglų kalbos lygio testo (su pažyma) kaina jį laikant darbo dienomis (tarp 08:00 ir 17:00) - 40 EUR, savaitgalį ir ne darbo valandomis (darbo dienomis iki 08:00 ir po 17:00) - 55 EUR.

Testas trunka apie 60-80 min. 

Atvykę į testą (jei jį laikote gyvai) turėkite savo asmens dokumentą ir, jei norėtumėte savų, o ne mūsiškių -  ausines. Laikydami testą online pasiruoškite parodyti savo asmens dokumentą per kompiuterio kamerą, įsitikinkite, kad veikia kompiuterio mikrofonas, kad turite naują Skype programą (kuri leis dalintis ekranu). 

NESATE TIKRI DĖL SAVO ANGLŲ KALBOS LYGIO? ATLIKITE NEMOKAMĄ TESTĄ.