Anglų kalbos studija

Mokytis smagu!

Anglų kalbos kursai Vilniuje ir Kaune

Dieninė ŠNEKAMOSIOS kalbos A2 grupė Naujamiestyje!

Dieninė ŠNEKAMOSIOS kalbos A2 grupė Naujamiestyje!

Nuo spalio 16 d. kviečiame prisijungti prie DIENINĖS šnekamosios anglų kalbos grupės A2 lygiu!


Jei turite laiko trečiadieniais ir penktadieniais nuo 13:00 iki 14:30 ir jaučiate, kad jūsų anglų kalbos praktiniai įgūdžiai beveik išgaravę - grupė kaip tik jums!

GRUPĖS TIKSLAS: išmokti panaudoti turimas minimalias anglų kalbos žinias reiškiant mintis žodžiu, aktyvinti ir plėsti žodyną, įgyti praktikos kalbant su nepažįstamais žmonėmis nepažįstamose situacijose, sutvirtinti turimas gramatikos žinias. 

GRUPĖS LYGIS: A2 (jei nesate tikri dėl savo lygio, jį pasitikrinkite ČIA). 

Jei testas parodys pačią B1 lygio pradžią, gali būti, kad ši grupė jums vis dar tinkama, jei jūsų kalbėjimas silpnesnis (kaip dažnai pasitaiko) už jūsų įgūdžius raštu. 

GRUPĖS STARTAS: spalio 16 d. 13:00. Prisijungti galite ir vėliau, jei grupėje yra vietų. 

KAINA: 75 EUR/ 8 pam. po 90 min. 

DYDIS: iki 8 dalyvių (turime dar 4 vietas). 

PADRĄSINIMAS: 'bet aš beveik nekalbu ir beveik nieko nesuprantu' reiškia būtent tai, kad ši grupė jums! A2 yra pirmas iš daugelio kalbos lygių, kuriame besimokantieji tik pradeda kalbėti - ir 'pradeda' reiškia, kad sunkiai dėlioja sakinius, jie dažniausiai labai trumpučiai ir gan padriki. Jei jums sekasi geriau, nei čia pasakojame, grupės lygis jums bus per lengvas.

Šnekamąsias pamokas galite įsigyti blokais po 8  - išbaigę vieną bloką spręsite, ar norite pamokas tęsti toliau, ar ne. Šiame kurse ilgalaikių įsipareigojimų (lankyti bent tris mėn. ir pan.) nebus.


Registruotis kviečiame paspaudus ČIA arba naujamiestis@anglustudija.lt arba 8 609 60697.