1. Pradinis
  2. ES finansuojama priemonė – KOMPETENCIJŲ VAUČERIS anglų kalbos kursams!
Naujienos

ES finansuojama priemonė – KOMPETENCIJŲ VAUČERIS anglų kalbos kursams!

Paskelbta 2019-11-26
Dalintis:

Šnekamosios, bendrinės, verslo, teisės, medicinos, efektyvaus rašymo ir dar daugiau anglų kalbos kursų jums ir jūsų įmonės darbuotojams su 80% ES kompensacija! Jūsų įmonei gali būti skiriama iki 4500 eurų darbuotojų mokymo išlaidoms kompensuoti per 12 mėn.

Kas gali kreiptis? Privatūs juridiniai asmenys ar valstybės arba savivaldybės įmonės, veikiantys ne trumpiau, nei vienerius metus.

Įmonei pasirašius dotacijos sutartį ir pasirinkus mokymų teikėją ir mokymų programą iš Mokymų teikėjų ir mokymų programų sąrašo, kuris skelbiamas VšĮ Verslios Lietuvos svetainėje, įmonės darbuotojai galės mokytis ir tobulėti.

Norėdami pasinaudoti priemone, turite pateikti paraišką INVEGAI. Informaciją rasite čia: https://invega.lt/lt/kompetenciju-vauceris/

Kaip galima pasinaudoti parama? Išsirinkite jums aktualiausią mokymų programą mokymo paslaugų teikėjų ir mokymo programų sąraše (registracijos nr. P17/1053 - P17/1087 imtinai). Kreipkitės į mus jus dominančia mokymų tema ir mes suorganizuosime mokymus pagal jūsų įmonės poreikius, t.y. atvyksime į jūsų įmonę jums patogiu metu, suorganizuosime nemokamą darbuotojų anglų kalbos lygio nustatymo testą ir pradėsime mokymus!

Daugiau informacijos jums suteiks verslo klientų vadovė Ligita 867006287 info@anglustudija.lt