1. Pradinis
  2. Nemokamos anglų kalbos pamokos su MOKYTOJA PRAKTIKANTE!
Naujienos

Nemokamos anglų kalbos pamokos su MOKYTOJA PRAKTIKANTE!

Paskelbta 2021-02-04
Dalintis:

Norite mokytis, bet nežinote ar nuotoliniai kursai jums tinkamiausias pasirinkimas? Nedrįstate pradėti mokytis, nes nenorite įsipareigoti ilgam laikui?  O gal turite kalbos spragų, kurios galėtų būti ištaisytos per porą pamokų?

Puiki proga išmėginti save, kadangi siūlome jums nuotolines anglų kalbos pamokas su mokytoja praktikante NEMOKAMAI!


KAM SKIRTOS NEMOKAMOS PAMOKOS? Visiems, kurių anglų kalbos lygis nuo A0 iki B2. 

Jeigu savo lygio nežinote, būtinai atlikite testą:  Lygio nustatymo testas

KAIP UŽSIREGISTRUOTI PAMOKOMS? Užpildykite šią registracijos formą. (Visos dovanojamos pamokos jau išdalintos.)

Jūsų paprašysime pateikti savo vardą, amžių, kontaktus ir papasakoti, į ką norite atkreipti dėmesį pamokų metu, kad galėtume pasiruošti iš anksto. Taip pat nurodysite pamokoms jums tinkamas datas ir laikus. 

KO MAN REIKĖS PAMOKŲ METU? Kompiuterio, planšetės arba telefono, gero interneto, 45 minučių savo laiko ir - būtų idealu! - konkrečių neaiškumų sąrašo. Labai prašome nevėluoti į pamokas ir jas pradėti bei baigti laiku, o pasikeitus planams - kuo anksčiau mus informuoti, kad jums suplanuotą laiką galėtume skirti kitam žmogui. 

AR GALIU REGISTRUOTIS DAUGIAU NEI VIENAI PAMOKAI? Dovanojame 1-3 pamokas vienam asmeniui. 

AR AŠ TURĖSIU KĄ NORS PIRKTI? Tikrai ne. Šios nemokamos anglų kalbos pamokos - AKS ir mokytojos praktikantės dovana jums. Mes nesiūlysime jums nieko pirkti, jūs niekuo neįsipareigosite ir mes nepersekiosime jūsų reklaminiais laiškais ateityje, nebent patys to pageidausite. 

IKI KADA TURIU IŠNAUDOTI SAVO PAMOKAS? Iki 2021 kovo 14.

AR GALĖSIU KEISTI PAMOKOS LAIKĄ? Kai galutinai sutarsime detales, laiko keisti nebegalėsite. Tačiau būsime labai dėkingi, jei nutikus paskutinės minutės netikėtumams mus informuosite - galėsime jūsų laiką atiduoti kitam dalyviui.


Siūlomų pamokų kiekis ribotas!


Jei turite klausimų: ateities@anglustudija.lt arba 8 675 33216