1. Pradinis
  2. RUDENS DIENOS STOVYKLA / HALLOWEEN / 10.26-10.30
Naujienos
Stovyklos

RUDENS DIENOS STOVYKLA / HALLOWEEN / 10.26-10.30

Paskelbta 2020-10-19
Dalintis:

NORIME REGISTRUOTIS Į STOVYKLĄ UŽ 110 EUR/5 d. kainą (spausti čia)  


VIETA: Rudens anglų kalbos dienos stovykla tuo pačiu metu vyks keliuose AKS filialuose Vilniuje - Žvėryne, Sėlių g. 18A, Naujamiestyje, Ševčenkos g. 31 ir Pašilaičiuose, Gabijos g. 35 bei Kaune, Žaliakalnyje - Lietuvių g. 1, Anglų kalbos studijos filialų patalpose. 

TRUKMĖ: Viena pilna dienos stovyklos pamaina truks 5 dienas, nuo pirmadienio iki penktadienio per moksleivių rudens atostogas. Galite įsigyti ir nepilną pamainą (25 EUR/ 1d.).

AMŽIUS: Stovykla skirta 6-12 metų vaikams ir paaugliams; pamokos vyksta dalyvius suskirsčius grupelėmis pagal lygį, išvykstamoji veikla vykdoma visiems drauge. Atkreipkite dėmesį, kad amžiaus ribos kiekvienoje grupėje priklauso nuo užsiregistravusiųjų amžiaus - vienoje pamainoje gali nutikti taip, kad jūsų septynmetis bus tik su bendraamžiais, kitoje, kad su juo bus ir šešiamečių bei aštuonmečių.

LAIKAS: Kiekvieną dieną galite atvykti nuo 07:30 iki 09:30, stovykla baigiasi 17:15 (penktadienį 17:00), vaikus galima atsiimti iki 17:30.

Dėmesio: vėluojant pasiimti savo vaiką po stovyklos, taikomas vienkartinis 5 EUR mokestis.

MAITINIMAS: Vaikai valgo pietus kavinėje (įskaičiuota į stovyklos kainą), o priešpiečius ar kitus užkandžius vaikai kviečiami atsinešti patys.

KALBA: Visos stovyklos metu anglakalbiai ir lietuviakalbiai vadovai su vaikais bendrauja angliškai, labai prireikus - lietuviškai .

KAINA: Į stovyklos kainą įskaičiuoti pietūs ir dalis ekskursijų. Į stovyklos kainą neįskaičiuoti transporto bilietai ir papildomos ekskursijos (iki 5 EUR asmeniui už ekskursiją, dažniausiai viena per pamainą).

Stovyklos kaina priklauso nuo registracijos datos. Registracijai reikia sumokėti tik depozitą (20 EUR, negrąžinamas). 

Stovyklos kainos pagal registracijos datą (registracijos data laikoma depozito gavimo data):


užsiregistravus po 2020 10 01 - 110 EUR.


2020 m. RUDENS STOVYKLOS PAMAINOS DATA VILNIUJE IR KAUNE:

Spalio 26 d. – 30 d. HALLOWEEN


KAIP REGISTRUOTIS:

Registruotis galite paspaudę čia


Registracijos data laikoma depozito gavimo data. Depozitinė įmoka yra 20 EUR už pamainą (depozitinis mokėjimas yra negrąžinamas). Gavę depozitinį mokėjimą, automatiškai rezervuojame jums vietą.

Paskutinį trečiadienį prieš stovyklą atsiunčiame jums Bendrąją stovyklos sutartį, Tėvų sutikimo pavyzdį, Taisyklių sąrašą, išsamų Pamainos tvarkaraštį ir Stovyklos vertinimo anketą. Visus dokumentus turėsite atsivežti užpildytus (arba iš anksto atsiųsti el. paštu skanuotus) pirmąją stovyklos dieną, o vertinimo anketą - paskutinę stovyklos dieną.

Likusią sumą už stovyklą sumokėkite pavedimu prieš pat stovyklą arba grynais jau atvykę į stovyklą.

Visiems stovyklų dalyviams po stovyklos dovanojama 20% nuolaida anglų kalbos kursams grupėse vienam pamokų mėnesiui už vieną dalyvautą pamainą. Dalyvavus dviejose, trijose ir daugiau pamainų, nuolaida atitinkamai galioja daugiau mėnesių.

Peržiūrėti praėjusių stovyklų foto galite čia: www.facebook.com/anglustudija.lt/photos

Į visus kilusius klausimus mielai atsakysime el. paštu ir Studijos telefonais, o jei užsuksite pas mus - ir gyvai. Susitiksime per atostogas!


SAVO ATSILIEPIMĄ APIE STOVYKLĄ KVIEČIAME PALIKTI ČIA.