1. Pradinis
  2. Vasaros anglų kalbos stovyklos 2023 #yoursummerinEnglish
Naujienos

Vasaros anglų kalbos stovyklos 2023 #yoursummerinEnglish

Paskelbta 2023-05-01
Dalintis:

Bendra informacija


Stovyklos skirtos 11-17 metų jaunuoliams, daugiausia jų atvyksta iš Lietuvos ir Latvijos. Veiksmas vyksta AKS Anykščių stovyklavietėse, dalyviai gyvena savo atsivežtose palapinėse. Kiekvienoje pamainoje dalyvauja mokytojai iš užsienio. Išankstinėms registracijoms taikoma mažiausia kaina.

Pasirinkite preliminarias pamainas jau dabar, o jas keisti galėsite likus ne mažiau kaip 7 d. iki numatytos stovyklos pradžios datos, jei tik jūsų norimoje pamainoje bus vietų.  

Jei vykstate pas mus pirmą kartą, peržiūrėkite nuotraukas ir stories iš praėjusių stovyklų anglukalbosstudija Instagram paskyroje (#yoursummerinenglish), taip pat perskaitykite šį mūsų ilgametės stovyklautojos ir ištikimos fanės Ievos P. atsiliepimą apie #yoursummerinEnglish stovyklas

Mūsų stovyklautojai pasakoja, kodėl jie vis grįžta į #yoursummerinEnglish stovyklas:


Lokacijos


AKS Mūšėjus (googlemaps AKS Stovyklavietė 1)

AKS Burbiškis (googlemaps AKS Stovyklavietė 2

AKS Liveikiai (googlemaps AKS Stovyklavietė 3


Anykščių/Utenos rajonų sandūra, apie 110 km nuo Vilniaus, 120 km nuo Kauno, 75 km nuo Panevėžio, 20 km nuo Utenos ir 18 km nuo Anykščių. Visos stovyklavietės yra vienkiemiai, 10-20 min automobiliu viena nuo kitos, ežeringoje vietovėje, iki artimiausio apie 15-30 minučių pėstute, priklausomai nuo stovyklavietės. Parduotuvė pėsčiomis nepasiekiama, atsivežkite viską, ko jums prireiks. Visose stovyklavietėse yra erdvės gyventi viduje, užklupus prastam orui. Veiklos vyksta lauke arba viduje, priklausomai nuo oro. 


Apie stovyklą


#yoursummerinenglish stovyklos nėra didelio fizinio aktyvumo ar sportinės stovyklos; pagrindinis stovyklos elementas - bendravimas, atsitraukus nuo telefono ir interneto, komandos ir grupės stiprinimas, saugios erdvės saviraiškai kūrimas, skirtingų vertybių ir požiūrio priėmimas (preferred names, pronouns, LGBTQ+ friendly), glaudus, šiltas ryšys su stovyklos vadovais. Stovykla taip pat griežtai laikosi vidaus TAISYKLIŲ, su kuriomis prašome susipažinti prieš atvykstant.


IŠSAMŲ STOVYKLOS APRAŠYMĄ RASITE ČIA


Kaina


užsiregistravus iki gegužės 31 d - 190 EUR

užsiregistravus iki birželio 30 d - 200 EUR

užsiregistravus iki liepos 31 d - 210 EUR

užsiregistravus rugpjūčio 1 d ir vėliau - 220 EUR


2023 pamainos


(identiškos visose stovyklavietėse)

Pirma pamaina -  06.18-06.24 SURVIVAL  - išgyvenimas laukinėje gamtoje, negyvenamoje saloje, vandenyje, karštyje ir šaltyje; savigyna ir derybos; jėgos ir ištvermės lavinimas ir varžybos. 

Antra pamaina - 06.25-07.01  FAKE - fake news, žodinis ir vizualinis melas; kaip atsirinkti patikimus šaltinius; socialinių medijų įtaka realybei; kodėl žmonės nori atrodyti jaunesni nei yra; pasaulinių brandų padirbinėjimas; pinigų padirbinėjimas - kaip atskirti netikrus? 

Trečia pamaina - 07.02-07.08 MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND - pinigai, jų istorija, reikšmė ir vertė; taupymas ir išlaidavimas; dalykai, kurių neįmanoma nusipirkti; keisčiausi dalykai, kuriuos nusiperka žmonės; kaip įvyksta finansų krizės; kada žmonijos istorijoje pinigais buvo klijuojamos sienos? 

Ketvirta pamaina - 07.09-07.15 BELIEVE IT OR NOT - kodėl žmonės meluoja? Ar 'baltas melas' egzistuoja? Kaip atpažinti melavimą? Diplomatija ar melas - kur riba? Melo detektoriai, kas vyksta smegenyse meluojant, didžiausių pasaulio melagių istorijos ir kas būtų, jei niekas niekada nemeluotų? Populiariausios konspiracijos teorijos. 

Penkta pamaina - 07.16-07.22 FIND ME ONLINE - socialinės medijos ir realus gyvenimas, FOMO, priklausomybė nuo interneto, draugavimas online, karantino mokykla, kibernetinis nusikalstamumas, atsiribojimas nuo realybės - kaip į ją sugrįžti? 

Šešta pamaina - 07.23-07.29  MOVIE TIME  -  Filmai, serialai, užkulisiai, žymūs režisieriai ir aktoriai, žanrai, realybės šou - ar būti išties žinomu visada smagu? Holivudas ir Bolivudas, K-dramas, binge watching. 

Septinta pamaina - 07.30-08.05 AROUND THE WORLD -  Skirtingos šalys, skirtingos kultūros, kalbos ir religijos, tradicijos, šeimos modeliai, visuomenės su(si)skirstymas, demokratija ir diktatūra, žodžio laisvė, vaikų pareigos ir atsakomybės skirtingose šalyse, maisto kultūra, meno kryptys. 

Aštunta pamaina - 08.06-08.12  GANGSTER PARADISE  - Nusikaltimų psichologija, įžymūs istoriniai nusikaltimai, teismų sistemos ir bausmės skirtingose šalyse, mirties bausmė, serijiniai žudikai, pabėgimai iš kalėjimo. 

Devinta pamaina - 08.13-08.19 SORRY NOT SORRY -  Emocijos, emocinė sveikata, patyčios mokykloje, asmeninės ribos; kodėl kartais taip sunku atsiprašyti; pykčio valdymas; pozityvus mąstymas; toksiški santykiai. 

Dešimta pamaina - 08.20-08.26 END OF THE WORLD - Kai atrodo, kad jau visai 'pasaulio pabaiga'; Apokalipsė ir jos scenarijai; ar zombių apokalipsė reali; kaip išgyventi nutikus potvyniui, audrai, karui; pirmosios pagalbos pradžiamokslis; išgyvenimo rinkinys. 


Kaip registruotis


Registruotis galite paspaudę ČIA


Iškart po registracijos gausite automatinį registracijos gavimo laišką su mokėjimo informacija iš anyksciai@anglustudija.lt. Neapmokėta registracija galios penkias dienas, vėliau automatiškai anuliuosis.

Depozitas (20 EUR) už stovyklą yra įskaičiuotas į stovyklos kainą ir nėra grąžinamas, bet gali būti perkeliamas ateities stovykloms. 

Jei mokate ne visą stovyklos kainą iškart, likusią sumą už stovyklą sumokėsite pavedimu likus savaitei iki stovyklos. Atsiskaityti grynais atvykus į stovyklą galimybės nebus.  

Paskutinėmis savaitėmis prieš stovyklų sezoną į jūsų paskyrą įkeliame Stovyklos sutartį ir kitus reikalingus dokumentus. Juos galėsite pasirašyti prisijungę prie savo paskyros mūsų tinklapyje. Po dokumentų pasirašymo pamainų keisti nebegalima, tad rekomenduojame pasirašyti sutartį paskutinę savaitę prieš stovyklą. 

Pasirašius dokumentus į savo el. paštą gausite QR kodą, kuris bus jūsų stovyklos bilietas. 


Į visus klausimus apie stovyklą mielai atsakysime anyksciai@anglustudija.lt, IG anglukalbosstudija, FB Anglų Kalbos Studija, 8 627 24960.