1. Pradinis
  2. Užsakomosios Hario Poterio stovyklos vaikams
Naujienos
Stovyklos

Užsakomosios Hario Poterio stovyklos vaikams

Paskelbta 2019-03-01
Dalintis:

Puiki naujiena Hario Poterio gerbėjams - nuo šiol dviejų dienų stovyklą vaikams ir paaugliams su nakvyne galite užsisakyti savo pageidaujama data, sau patogioje vietoje bet kuriame Lietuvos mieste! Jei ieškote savo vaikui netikėtos gimtadienio dovanos ar norite suorganizuoti įsimintiną renginį klasei - Hario Poterio stovykla su nakvyne - puiki mintis!

Surinkite vaikų grupę - draugus ir draugų draugus, klasiokus ar klasiokų klasiokus, pasirinkite sau tinkamą datą ir susisiekite su mumis - atvyksime su visomis reikalingomis dekoracijomis, programa bei pasirūpinsime maistu. Užsakomąją stovyklą galime organizuoti susirinkus ne mažesnei nei 20 vaikų grupei

KAINA: 50 EUR vienam dalyviui, organizuojant stovyklą mūsų patalpose Vilniuje arba Kaune. Derinant renginį kitame mieste, prisidės kuro sąnaudos. 

AMŽIUS: labiausiai stovykla džiaugiasi ir noriai dlayvauja 6-12 metų vaikai, bet jei turite būrį jaunesnių ar vyresnių, pritaikysime programą ir jiems. 


Daugiau apie stovyklas ir kaip jos vyksta kviečiame pasiskaityti čia:

https://www.anglustudija.lt/stovyklos/eighth-harry-potter-camp-kidsteens-1124-25

Nuotraukos iš jau įvykusių stovyklų:

https://www.facebook.com/pg/anglustudija.lt/photos/?ref=page_internal


Daugiausiai informacijos apie stovyklą telefonu jums galės suteikti Jeruzalės bei Ozo filialų vadovė Enrika; šių filialų kontaktai puslapio apačioje.