1. Pradinis
  2. Anglų kalbos lygio testas valstybės tarnautojams GYVAI ar INTERNETU 40 EUR
Naujienos

Anglų kalbos lygio testas valstybės tarnautojams GYVAI ar INTERNETU 40 EUR

Paskelbta 2020-01-02
Dalintis:

ANGLŲ KALBOS LYGIO NUSTATYMO TESTAS VALSTYBĖS TARNAUTOJAMS  (CEPT) 40 EUR


Sveiki atvykę į pretendentų į Valstybės Tarnybą anglų kalbos Testavimo Centrą! 


CEPT testas reikalingas kandidatuojant į valstybės tarnybą arba kitais atvejais, kai iš jūsų prašoma oficialios tarptautinės anglų kalbos lygio įrodymo pažymos. 

Valstybės tarnautojų anglų kalbos lygio testo (su pažyma) kaina jį laikant darbo dienomis (tarp 08:00 ir 17:00) - 40 EUR, savaitgalį ir ne darbo valandomis (darbo dienomis iki 08:00 ir po 17:00) - 55 EUR.

CEPT testas vyksta akredituotoje kalbų mokykloje, atvykus iš anksto sutartu laiku ir trunka iki 80 min, iš jų 60 min - dalis prie kompiuterio raštu, antra dalis - žodžiu - iki pusvalandžio. Testo pabaigoje jums išrašomas sertifikatas pagal jūsų lygį, kuris atitinka Valstybės tarnybos departamento reikalavimus. Testą galima laikyti ir nuotoliniu būdu. 

Testui mielai padėsime pasiruošti iš anksto - jei jaučiatės netvirtai, įsigiję kelias individualias konsultacijas su mokytoju galėsite susisteminti savo žinias, pasipraktikuoti ir jaustis geriau egzamino dieną. Vienos individualios konsultacijos kaina 38 EUR. Testo metu mūsų darbuotojai jums pagelbėti neturės galimybės.  

Testas trunka apie 60 min. 

Registracija bet kuriuo AKS telefonu ar el. paštu:

ATEITIES g. 2A, Vilnius, Jeruzalė 8 675 33216 ateities@anglustudija.lt

SAVANORIŲ PR. 284A, Kaunas, Žaliakalnis 8 607 59971 kaunas@anglustudija.lt

T. ŠEVČENKOS g. 31, Vilnius, Naujamiestis 8 609 60697 naujamiestis@anglustudija.lt

Atvykę į testą (jei jį laikote gyvai) turėkite savo asmens dokumentą ir, jei norėtumėte savų, o ne mūsiškių -  ausines. Laikydami testą online pasiruoškite parodyti savo asmens dokumentą per kompiuterio kamerą, įsitikinkite, kad veikia kompiuterio mikrofonas, kad turite naują Skype programą (kuri leis dalintis ekranu). 

NESATE TIKRI DĖL SAVO ANGLŲ KALBOS LYGIO? ATLIKITE NEMOKAMĄ TESTĄ.


Nesvarbu, kuriame mieste gyvenate - testą atlikti galite nuotoliniu būdu, neišeidami iš namų arba būdami darbe, per pietų pertrauką.

Netikėtai nusprendėte dalyvauti atrankoje, kuri baigiasi jau kitą dieną? Testui užsiregistruoti galite ir tą pačią dieną!

Savo anglų kalbos lygį žinosite iškart testui pasibaigus - nereikės nieko laukti. Pažymą atsiimti galėsite gyvai Vilniuje ar Kaune, o į kitus miestus ją nusiųsime registruotu ir pirmenybiniu paštu.