1. Pradinis
  2. Visą balandžio pirmąją dieną Šnekamosios pamokos grupėse su didele nuolaida!
Naujienos

Visą balandžio pirmąją dieną Šnekamosios pamokos grupėse su didele nuolaida!

Paskelbta 2020-03-31
Dalintis:

Kviečiame šiemet balandžio pirmosios proga ne galvoti naują kūrybišką melą karantinuotiems draugams, o pasinaudoti mūsų nemelagingu pasiūlymu! Jei dienas leidžiate namie - turite progą išnaudoti laiką anglų kalbos žinioms atšviežinti!

REGISTRUOTIS DABAR

PASIŪLYMO ESMĖ: visą balandžio pirmąją dieną kviečiame įsigyti šnekamosios anglų kalbos grupinių ONLINE pamokų už specialią karantininę kainą! 

Jūsų lygis turėtų būti ne žemesnis nei A2. Nuotolinėje pamokoje jums reikės kompiuterio, planšetės ar telefono ir stabilaus interneto. Prie online pamokų galite prisijungti nurodytu Lietuvos laiku iš bet kurios pasaulio vietos; jums užsiregistravus ir apmokėjus pamokas atsiųsime prisijungimo informaciją bei mokytojų kontaktus. 

Pasiūlymas galios nuo balandžio pirmosios ryto iki pat vėlaus vakaro 23:59. Jūsų įmoka už įsigyjamas pamokas turi mus pasiekti balandžio pirmąją dieną. Visi rekvizitai įmokai puslapio apačioje. Jei įmoką atliksite vėlai vakare, pavedimo kopiją atsiųskite el. paštu info@anglustudija.lt


PASIŪLYMO KAINA: viena 90 min. trukmės pamoka - 6 EUR. Atlikdami įmoką, įrašykite, už kelias pamokas mokate (pasiūlymo metu įsigyjamų pamokų maksimalus skaičius 30. Atkreipkite dėmesį, kad tokį skaičių pamokų išnaudosite tik jei mokysitės bent keturis kartus per savaitę dviejose skirtingose grupėse). 


KIEK PAMOKŲ GALIU ĮSIGYTI? Įsigyjamų pamokų maksimalus skaičius - 30 pamokų po 90 minučių. Karantinui pasibaigus anksčiau nei gegužės 31 d., pamokų likutį galėsite išnaudoti bet kurioje AKS mokykloje (jei planuojate mokytis ne tik internetu, iš anksto pasitikrinkite, ar pamokos vyksta jums patogiu adresu). Mažas patarimas - rezultatui pajausti rekomenduotume bent šešias pamokas, o reali pažanga bus matoma po maždaug 25 pamokų su savo lygio grupe. 


KIEK ILGAI GALIOS MANO ĮSIGYTOS PAMOKOS? Pamokos galės būti išlankytos iki 2020 gegužės 31 d. jums tinkamu dažnumu (du arba keturis kartus per savaitę). Pradėję lankyti įsigytas pamokas, suplanuokite savo tvarkaraštį taip, kad galėtumėte dalyvauti visose pamokose be išimčių. Visą kiekį įsigytų pamokų turėsite išlankyti be pertraukos, o jei pamokoje negalėsite dalyvauti, ji nusiskaičiuos kaip įvykusi. 


KOKIU LAIKU VYKS PAMOKOS? Išsirinkite jums tinkamiausią grupę iš devynių:

A2 Antradieniais ir ketvirtadieniais 10:00-11:30 su mokytoja Deimante (įprastai vyksta Žaliakalnio filiale, Kaune)

A2 Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:45-19:15 su mokytoja Šarūne (įprastai vyksta Naujamiesčio filiale, Vilniuje)

A2/B1 Pirmadieniais ir trečiadieniais 10:30-12:00 su mokytoja Egle (įprastai vyksta Jeruzalės filiale, Vilniuje)

A2/B1 Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00-19:30 su mokytoja Šarūne (įprastai vyksta Žvėryno filiale, Vilniuje)

A2/B1 Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:30-20:00 su mokytoja Deimante (įprastai vyksta Žaliakalnio filiale, Kaune)

B1/B1+ Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:30-20:00 su mokytoja Rūta (įprastai vyksta Naujamiesčio filiale, Vilniuje)

B1/B2 Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00-19:30 su mokytoja Salomėja (įprastai vyksta Jeruzalės filiale, Vilniuje)

B1/B2 Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:00-19:30 su mokytoju Mel (įprastai vyksta Žvėryno filiale, Vilniuje)

B1+/B2 Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:30-20:00 su mokytoju Joseph (įprastai vyksta Žaliakalnio filiale, Kaune)


Atkreipkite dėmesį, kad jei jūsų lygio grupių yra kelios, galite pasirinkti dvi savo lygio grupes skirtingu laiku ir mokytis keturiskart per savaitę! 


KAIP ŽINOTI, AR MANO PASIRINKTOJE GRUPĖJE YRA VIETOS? Šis klausimas labai svarbus: prieš atlikdami įmoką už pamokas, būtinai UŽSIREGISTRUOKITE. Kuo anksčiau žinosite jums tinkamas datas ir laikus, tuo daugiau šansų, kad tilpsite! Vienu metu grupėje gali būti ne daugiau kaip 10 dalyvių. Jei sistema leidžia registruotis, vadinasi, vietos dar yra. Pamokas pradėti galite jau balandžio pirmąją arba kita sau patogia data, apie kurią mus informuosite registruodamiesi.


KĄ DARYTI, JEI NEŽINAU SAVO LYGIO? Pasitikrinkite jį NEMOKAMAI ir greitai PASPAUDĘ ČIA. Kokį lygį parodys testas, tokio lygio grupę ir rinkitės, ne aukštesnę ir ne žemesnę. Jei manote, kad jūsų kalbėjimo lygis LABAI skiriasi nuo lygio raštu, pasikonsultuokite dėl galimybės rinktis kitą lygį su AURELIJA 8 627 24960. 


AR GALIU ŠIAS PAMOKAS PADOVANOTI? Tikrai taip! Galite jas įsigyti kaip dovanų kuponą be jokio papildomo mokesčio arba perleisti jas vėliau kažkam kitam, jei nespėsite išnaudoti pats. 


KAS MAN PAPASAKOTŲ DAUGIAU? Aurelija, jai paskambinti galite 8 627 24960. 


hello%20pic.jpg