1. Pradinis
  2. Visą savaitę individualios anglų kalbos konsultacijos - dovanų!
Naujienos

Visą savaitę individualios anglų kalbos konsultacijos - dovanų!

Paskelbta 2020-11-30
Dalintis:

Visą savaitę dovanojame nemokamas online anglų kalbos konsultacijas su mūsų mokyklų specialistais!


KAM SKIRTOS NEMOKAMOS KONSULTACIJOS? Visiems, kurie turi klausimų apie anglų kalbą. Klausimai gali būti susiję su jūsų mokykla, studijomis, darbu, darbo keitimu, su anglų kalbos subtilybėmis; o gal jums tiesiog reikia patarimo ar paskatinimo, krypties, jei mokotės savarankiškai, idėjų, kaip išmokti daugiau/greičiau/tikslingiau, kokį vadovėlį rinktis, kur ieškoti gerų gramatikos pratimų internete ir panašiai. Svarbu, kad jūsų klausimo nagrinėjimas tilptų į pusvalandį! Taip pat atkreipiame dėmesį, kad jūsų amžius visiškai nėra svarbus - jei turite klausimą, drąsiai registruokitės!


AR TURIU KAŽKĄ PADARYTI IKI UŽSIREGISTRUOJANT? Būtų labai gerai, kad atliktumėte anglų kalbos lygio nustatymo testą, kad tiksliau suprastume, kaip jums padėti. Jei visiškai nekalbate angliškai, pakonsultuoti jus skirsime lietuviškai kalbantį specialistą, o jei esate labai aukšto lygio - galbūt labiau tiks užsienietis. SPAUSKITE ČIA, NORĖDAMI PRADĖTI NEMOKAMĄ LYGIO NUSTATYMO TESTĄ. 


KAIP UŽSIREGISTRUOTI KONSULTACIJAI? ČIA RASITE REGISTRACIJOS NUORODĄ. Joje jūsų paprašysime pateikti savo vardą, amžių, kontaktus ir papasakoti, koks klausimas jus kamuoja, kad galėtume konsultacijai pasiruošti iš anksto. Taip pat nurodysite konsultacijai jums tinkamas datas ir laikus. 


KO MAN REIKĖS KONSULTACIJOS METU? Kompiuterio, planšetės arba telefono, gero interneto, pusvalandžio savo laiko ir - būtų idealu! - konkrečių klausimų sąrašo. Labai prašome nevėluoti į konsultaciją ir ją pradėti bei baigti laiku, o pasikeitus planams - kuo anksčiau mus informuoti, kad jums suplanuotą laiką galėtume skirti kitam žmogui. 


AR GALIU SUŽINOTI, KAS MANE KONSULTUOS? Kol nesuderinome jums tinkamo konsultacijos laiko, į šį klausimą atsakyti negalime. Bet jūs galite iš anksto susipažinti su visais mūsų mokytojais PASPAUDĘ ŠIĄ NUORODĄ, o su mūsų administracijos darbuotojais - ŠTAI ŠIĄ NUORODĄ. Jus konsultuos kažkuris vienas iš mūsų darbuotojų, kurių video prisistatymai pateikti mūsų tinklapyje. 


AR GALIU REGISTRUOTIS DAUGIAU NEI VIENAI KONSULTACIJAI? Dovanojame vieną konsultaciją vienam asmeniui :)


AR AŠ TURĖSIU KĄ NORS PIRKTI? Tikrai ne. Šios nemokamos konsultacijos - mūsų dovana jums, kuri, tikėkimės, prisidės prie šventinės nuotaikos. Mes nesiūlysime jums nieko pirkti, jūs niekuo neįsipareigosite ir mes nepersekiosime jūsų reklaminiais laiškais ateityje, nebent patys to pageidausite. 


IKI KADA TURIU IŠNAUDOTI SAVO KONSULTACIJĄ? Būtume linkę tai padaryti iki Kalėdų, bet jei užgrius baisus anšlagas, papildomai pridėsime dar ir visą sausio mėnesį. 


AR GALĖSIU KEISTI KONSULTACIJOS LAIKĄ? Kai galutinai sutarsime detales, laiko keisti nebegalėsite. Tačiau būsime labai dėkingi, jei nutikus paskutinės minutės netikėtumams mus informuosite - galėsime jūsų laiką atiduoti kitam užsiregistravusiam ir taip išsaugoti visų šventinę nuotaiką. 


Jei turite klausimų: naujamiestis@anglustudija.lt arba  8 609 60697.