1. Pradinis
 2. Visų gruodžio 9-15 įsigyjamų dovanų kuponų grupinėms pamokoms nuotoliniu būdu vertė DVIGUBINASI!
Naujienos

Visų gruodžio 9-15 įsigyjamų dovanų kuponų grupinėms pamokoms nuotoliniu būdu vertė DVIGUBINASI!

Paskelbta 2020-12-08
Dalintis:

Visą savaitę įsigykite dovanų kuponus anglų kalbos pamokoms sau, savo vaikams ar savo artimiesiems ir draugams už bet kokią pinigų sumą, kurią mes iškart padvigubinsime

Kaip tai padaryti?


1. UŽPILDYKITE SPECIALAUS DVIGUBO DOVANŲ KUPONO REGISTRACIJOS FORMĄ. 

Tai galite padaryti paspaudę čia. Įsitikinkite, kad savo kontaktinius duomenis užpildėte teisingai - kitaip negalėsime su jumis susisiekti. 


2. IKI GRUODŽIO 15 d. ĮMOKĖKITE BET KOKIĄ PINIGŲ SUMĄ Į MŪSŲ ĮMONĖS SĄSKAITĄ, MOKĖJIMO PASKIRTYJE ĮRAŠĘ 'DVIGUBAS DOVANŲ KUPONAS'. 

Jūsų įmokėtą pinigų sumą mes padvigubinsime - jums atsiųstas dovanų kuponas jau bus su padvigubinta suma. Jei nenorite, kad dovanų kupone matytųsi jo piniginė vertė, pažymėkite tai registracijos anketoje, tokiu atveju kupone nurodysime vertę pamokų kiekiu. Kuponas jus ar kitą jūsų nurodytą adresatą pasieks per dvi darbo dienas nuo jūsų  įmokos datos. 

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad kuponų kiekis ribotas, tad pardavus numatytą kiekį kuponų anksčiau nei gruodžio 15 d. stabdysime akciją ir užregistruoti, bet neapmokėti kuponai nebus galiojantys - jei esate apsisprendę kuponą įsigyti, apmokėkite jį iškart po registracijos. 

INFORMACIJA: Jei nesate tikri, kokią sumą pasirinkti, paskambinkite mums bet kuriuo puslapio apačioje nurodytu AKS numeriu arba parašykite į naujamiestis@anglustudija.lt ir rasime jums tinkamiausią sprendimą kartu.


3. SULAUKITE MŪSŲ PATVIRTINIMO EL. LAIŠKU SU DOVANŲ KUPONU PRISEGTUKE. 

Gavę jūsų įmoką, per tris darbo dienas atsiųsime jums paruoštą vardinį dovanų kuponą jūsų nurodytu el. paštu. Jis turės unikalų kupono kodą, kuris mums padės atsekti jūsų pirkinius. Atsispausdinti kupono nereikia. Jei kuponą pamesite, mes jį rasime pagal mokėtojo vardą ir pavardę. 


4. PRADĖKITE MOKYTIS!

Mokytis galėsite pradėti nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 sausio 31 d.  

Peržiūrėkite grupinių pamokų tvarkaraščius moksleiviams ir suaugusiems jau dabar! Spauskite čia peržiūrėti tvarkaraščius. 


---SVARBU: KAIP TINKAMAI PASIRINKTI DOVANŲ KUPONO KAINĄ?

Priklausomai nuo to, kokius kursus pasirinksite, skirsis minimalus pamokų kiekis, kurį galite įsigyti:

BENDRINĖS PAMOKOS VISŲ KLASIŲ MOKSLEIVIAMS: minimalus pamokų kiekis - 10 pamokų, įprasta kaina 100 EUR (dovanų kupono kaina - 50 EUR arba daugiau).

ŠNEKAMOSIOS PAMOKOS 8-12 KLASIŲ MOKSLEIVIAMS: minimalus pamokų kiekis - 8 pamokos, įprasta kaina 75 EUR (dovanų kupono kaina - 37,50 EUR arba daugiau).

BENDRINĖS PAMOKOS VISŲ LYGIŲ SUAUGUSIEMS: minimalus pamokų kiekis - 24 pamokos, įprasta kaina 200 EUR (dovanų kupono kaina - 100 EUR arba daugiau).

ŠNEKAMOSIOS PAMOKOS A2-B2 LYGIO SUAUGUSIEMS: minimalus pamokų kiekis - 8 pamokos, įprasta kaina 75 EUR (dovanų kupono kaina - 37,50 EUR arba daugiau).

SPECIALIZUOTI KURSAI B1-B2 LYGIO SUAUGUSIEMS (gramatikos ir žodyno kursai): minimalus pamokų kiekis - 8 pamokos, įprasta kaina 100 EUR (dovanų kupono kaina - 50 EUR arba daugiau).

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad jei jūsų įsigytas (ar gautas dovanų) kuponas padengs ne visą minimalią kurso įmoką, o dalį jos, kad patektumėte į pageidaujamą grupę, įmokos trūkumą turėsite padengti iki  pirmos pasirinkto kurso pamokos pradžios. 

Pavyzdys 1:  sumokėję 50 EUR įsigyjate 100 EUR vertės kuponą, kurį norite panaudoti bendrinės kalbos kursui. Bendrinės kalbos kursas kainuoja 200 EUR, tad norėdami užsiregistruoti į grupę panaudosite kuponą bei papildomai įmokėsite 100 EUR.

Pavyzdys 2: sumokėję 100 EUR įsigyjate 200 EUR vertės kuponą, kurį norite panaudoti šnekamosios kalbos kursui. Šnekamosios kalbos kursas kainuoja 75 EUR, tad norėdami užsiregistruoti į grupę panaudosite tik dalį turimo kupono (likusią dalį galėsite panaudoti vėliau iki kupono galiojimo datos pabaigos), arba galėsite iškart įsigyti ne minimalų pamokų bloką (8 pamokas už 75 EUR), o net 21 pamoką grupėje. 


INFORMACIJA: Jei nesate tikri, kokią sumą pasirinkti, paskambinkite mums bet kuriuo puslapio apačioje nurodytu AKS numeriu arba parašykite į naujamiestis@anglustudija.lt ir rasime jums tinkamiausią sprendimą kartu.


---SVARBU: BŪTINAI SUSIPAŽINKITE SU VISOMIS DVIGUBO KUPONO ĮSIGIJIMO IR PANAUDOJIMO SĄLYGOMIS.

 • Kuponų kiekis ir vertė neribojami. 
 • Kuponus galite įsigyti ir sau, ir kitam asmeniui. 
 • Kuponus panaudoti galėsite nuotolinėse grupinėse pamokose. 
 • Kuponai netinkami įsigyti individualioms pamokoms ar pamokoms poroje. 
 • Kuponai netinkami grupinėms pamokoms gyvose klasėse. 
 • Kuponai tinkami visoms nuotolinėms grupinėms pamokoms visose amžiaus grupėse - vaikams, moksleiviams ir suaugusiems. 
 • Kuponai netinkami juridiniams asmenims, kai pamokos vyksta grupei, sukomplektuotai tik iš juridinio asmens darbuotojų ir kurios įkainis skaičiuojamas ne vienam dalyviui, o visai grupei. 
 • Kuponai turi galiojimo datą - 2021 sausio 31, kuri reiškia, kad iki tos datos kuponas turi būti pradėtas naudoti, bet nebūtinai pabaigtas naudoti.
 • Kuponą galima naudoti dalimis arba dengiant kelių asmenų grupines nuotolines pamokas kupono galiojimo laiko ribose. 
 • Pradėjus naudoti kuponą, kurio vertė didesnė, nei įsigyjamas kursas, vertės likutį galima panaudoti ne vėliau kaip per vieną mėnesį po įsigyjamo kurso pabaigos. Kuponą naudojant dalimis tai galioja kiekvieną kartą, įsigijus naują kursą.
 • Jei kupono negalite pradėti naudoti dėl mūsų kaltės (nestartuoja jums tinkama grupė), kupono galiojimo laikas pratęsiamas, kol rasime jums tinkamą grupę. 
 • Įmoka už kuponus nėra grąžinama, išskyrus atvejus, kai per protingą terminą dėl mokyklos kaltės nesurenkama mokiniui tinkama grupė, nors mokinys išreiškė pageidavimą mokytis ir nurodė laikus ir lūkesčius, kurie nesikeitė. 
 • Kuponai nekeičiami į kitas paslaugas pagal jų atitinkamą vertę. 
 • Rekomenduojame įsigytą ar gautą dovanų kuponą pradėti naudoti nedelsiant; kuo ilgiau lauksite, tuo sunkiau bus rasti jums tinkamą grupę, kurioje yra vietos. Didžiausias grupių pasirinkimas TVARKARAŠTYJE sausio 10 - 25 dienomis. 
 • Norėdami išnaudoti kuponą, kreipkitės į bet kurią mūsų mokyklą kaip galima anksčiau - naujos grupės nestartuoja kasdien, tad kursų pradžios gali tekti palaukti. 
 • Už kuponus gali būti išrašoma sąskaita faktūra. 

Ačiū, kad mokotės! Iki susitikimo pamokose jau sausio pradžioje!