1. Pradinis
  2. Stovyklos
  3. Vasaros anglų kalbos dienos stovyklos vaikams Kaune 2023

Vasaros anglų kalbos dienos stovyklos vaikams Kaune 2023

Vasaros anglų kalbos dienos stovyklos skirtos 6-12 metų vaikams. Viena pamaina trunka penkias dienas, galima įsigyti ir nepilną pamainą. Stovyklos vyksta AKS filiale Kaune. Stovyklos kaina priklauso nuo registracijos datos.
nuo 130 EUR
Vasaros anglų kalbos dienos stovyklos vaikams Kaune 2023
Turinys

Vietai už 130 EUR rezervuoti įmokėkite tik 20 EUR depozitą už vieną pamainą vienam vaikui.

Pasirinkite preliminarias pamainas, jas galėsite keisti. 

SPAUSKITE ČIA NORĖDAMI REGISTRUOTIS! 

Bendra informacija

VIETA: Dienos anglų kalbos stovyklos vyksta Kaune - Savanorių pr. 284A,  Anglų kalbos studijos filialo patalpose.

TRUKMĖ: Viena pilna dienos stovyklos pamaina trunka 5 dienas, nuo pirmadienio iki penktadienio. Galite įsigyti ir nepilną pamainą (30 EUR/ 1d.).

AMŽIUS: Stovykla skirta 6-12 metų vaikams ir paaugliams; pamokos vyksta dalyvius suskirsčius grupelėmis pagal amžių, išskirtiniais atvejais savaitės eigoje grupės gali būti perskirstomos pagal lygį;  išvykstamoji veikla vykdoma visiems drauge. Atkreipkite dėmesį, kad amžiaus ribos kiekvienoje grupėje priklauso nuo užsiregistravusiųjų amžiaus - vienoje pamainoje gali nutikti taip, kad jūsų septynmetis bus tik su bendraamžiais, kitoje, kad su juo bus ir šešiamečių bei aštuonmečių. 

LAIKAS: Kiekvieną dieną galite atvykti nuo 07:30 iki 09:00, stovykla baigiasi 17:15 (penktadieniais 17:00), vaikus galima atsiimti vėliausiai iki 17:30 (penktadieniais iki 17:15).

Dėmesio: vėluojant pasiimti savo vaiką po stovyklos, taikomas vienkartinis 5 EUR mokestis. Vėlavimas skaičiuojamas nuo 17:30 (penktadieniais nuo 17:15). 

MAITINIMAS: Vaikai valgo pietus kavinėje (įskaičiuota į stovyklos kainą), o priešpiečius ar kitus užkandžius vaikai kviečiami atsinešti patys.

KALBA: Visos stovyklos metu anglakalbiai ir lietuviakalbiai vadovai su vaikais bendrauja angliškai, labai prireikus - lietuviškai.

Kaina

KAINA: Į stovyklos kainą įskaičiuoti pietūs ir dalis ekskursijų. Į stovyklos kainą neįskaičiuoti transporto bilietai ir papildomos ekskursijos (iki 5 EUR asmeniui už ekskursiją, dažniausiai viena, kartais dvi per pamainą). Visi rekvizitai įmokoms šio puslapio apačioje.

Dienos stovyklų kainos priklauso nuo registracijos datos. Registracijai reikia sumokėti tik depozitą. Jei pamainos metu išpuola šventinė diena, pamaina vyksta, bet dažniausiai su mažiau vaikų. Jei šventinę dieną dalyvauti negalėsite, praneškite apie tai ne vėliau kaip stovyklos pirmą dieną ir už praleidžiamą dieną išskaičiuosime proporcingą dalį stovyklos mokesčio (neskaičiuojant depozito). 

Pasirinktas pamainas galėsite keisti, bet ne vėliau kaip likus vienai savaitei iki pamainos pradžios.

Stovyklų kainos  pagal registracijos datą (registracijos data laikoma depozito gavimo data):

užsiregistravus iki balandžio 30 d - 130 EUR

užsiregistravus iki gegužės 31 d - 140 EUR

užsiregistravus 2023 06 01 ir vėliau - 150 EUR

Pamainos

2023 m. dienos stovyklos pamainos Kaune:

PIRMA PAMAINA  birželio 19 - 23 // ENDLESS SUMMER - mūsų svajonių atostogos, pramogos, planai; REGISTRUOTS GALITE PASPAUDĘ ČIA

ANTRA PAMAINA birželio 26 - 30 //  PIRATE FEVER - piratai, lobio paieškos, galvosūkiai; REGISTRUOTS GALITE PASPAUDĘ ČIA  

TREČIA PAMAINA liepos 3 - 7 //  LOST IN SPACE! - nusileidimas mėnulyje, kosmoso paslaptys, mūsų planeta; REGISTRUOTS GALITE PASPAUDĘ ČIA  

KETVIRTA PAMAINA liepos 10 - 14 // AROUND THE WORLD IN 80 DAYS (kind of..) - šalių pažinimo savaitė, skirtingos kultūros, papročiai; REGISTRUOTS GALITE PASPAUDĘ ČIA  

PENKTA PAMAINA liepos 17 - 21 //  WITCHES AND WIZARDS - magiška savaitė - viralai, burtų lazdelės ir burtai; REGISTRUOTS GALITE PASPAUDĘ ČIA  

ŠEŠTA PAMAINA liepos 24  - 28 // CAMP OLYMPICS - fizinio aktyvumo savaitė - kodėl svarbu judėti, aktyvaus gyvenimo nauda, sportinės užduotys; REGISTRUOTS GALITE PASPAUDĘ ČIA 

SEPTINTA PAMAINA liepos 31 - rugpjūčio 4 // CAMP'S GOT TALENT! - žymiausios dainos, talentai, filmai; REGISTRUOTS GALITE PASPAUDĘ ČIA

AŠTUNTA PAMAINA rugpjūčio 7 - 11 // WE ARE FAMILY! - komandinis darbas, draugystė, bendruomeniškumas. REGISTRUOTS GALITE PASPAUDĘ ČIA


Registracija

REGISTRUOTS GALITE PASPAUDĘ ČIA

Registracijos data laikoma depozito gavimo data. Depozitinė įmoka yra 20 EUR už pamainą (40 EUR už dvi pamainas ir t.t.; depozitinis mokėjimas yra negrąžinamas). Gavę depozitinį mokėjimą, rezervuojame jums vietą pasirinkta data (ją galima keisti ne vėliau nei likus savaitei iki pasirinktos stovyklos pradžios datos) ir rezervaciją patvirtiname el. laišku.

Paskutinę savaitę prieš stovyklą atsiunčiame jums Bendrąją stovyklos sutartį, Tėvų sutikimo pavyzdį, Taisyklių sąrašą, išsamų Pamainos tvarkaraštį ir Stovyklos vertinimo anketą. Visus dokumentus turėsite atsivežti užpildytus (arba iš anksto atsiųsti el. paštu skanuotus) pirmąją stovyklos dieną, o vertinimo anketą - paskutinę stovyklos dieną.

Likusią sumą už stovyklą sumokėkite pavedimu prieš pat stovyklą arba grynais jau atvykę į stovyklą.


Visiems stovyklų dalyviams po stovyklos dovanojama 20% nuolaida anglų kalbos kursams grupėse vienam pamokų mėnesiui už vieną dalyvautą pamainą. Dalyvavus dviejose, trijose ir daugiau pamainų, nuolaida atitinkamai galioja daugiau mėnesių.


Peržiūrėti praėjusių stovyklų foto galite čia: Peržiūrėti stovyklų nuotraukas

Į visus kilusius klausimus mielai atsakysime el. paštu ir Studijos telefonais, o jei užsuksite pas mus - ir gyvai. Susitiksime per atostogas!


SAVO ATSILIEPIMĄ APIE STOVYKLĄ KVIEČIAME PALIKTI ČIA.